AK Parti Hadim teşkilatının aşure etkinliği - Son Dakika

AK Parti Hadim teşkilatının aşure etkinliği

27.09.2019 16:11
AK Parti Hadim teşkilatının aşure etkinliği, System.String[]

AK Parti Hadim İlçe Başkanlığı tarafından vatandaşlara aşure ikram edildi.

AK Parti Hadim İlçe Başkanlığı tarafından vatandaşlara aşure ikram edildi.

İlçe teşkilat binası önünde düzenlenen etkinlikte konuşan AK Parti Hadim İlçe Başkanı Saffet Duran, muharrem ayının şükretme, paylaşma, bereket, birlik ve beraberlik ayı olduğunu söyledi.

İslam alemi için muharrem ayı ve aşurenin ayrı bir yeri olduğunu ifade eden Duran, "Vatandaşlarımızla bu önemli günlerde beraber olmak güzel oluyor. Yüce Allah bizleri birlikten, dirlikten, iyilikten, güzellikten ayırmasın. Bu ayda yaptığımız aşure sadece ağızları tatlandırmak için değil aynı zamanda insanların birbirlerine yaklaştırmasını, dostluğa, kardeşliğe ve barışa katkı sağlamasını diliyoruz. Bu gelenek asırlardır devam ediyor. Bundan sonra da devam edecek. Biz de teşkilat olarak bu geleneğin devam etmesinde katkı sunmaya devam edeceğiz." dedi.

Etkinliğe, AK Parti Konya Milletvekilleri Leyla Şahin Usta, Ziya Altunyaldız, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Hadim Belediye Başkanı Ahmet Hadimioğlu ve AK Parti İlçe Başkanı Saffet Duran, teşkilat mensupları, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Parti Hadim teşkilatının aşure etkinliği - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Farkındalık yaratmak için enkaz üzerinde poz veren Itır Esen, linç edilmeye başlandı Yeni yılla birlikte normalleşme adımları atmaya başladılar! İşte bankaların güncel mesai saatleri Cumhuriyet tarihinin akaryakıta bağlı en büyük vergi kaçakçılığı operasyonu: 50 ilde, 220 gözaltı Survivor 2021'in 6. bölüm fragmanı yayınlandı! Steven ve Çağrı birbirine giriyor Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Yeşim Taşova, Çin aşısındaki yan etkileri tek tek sıraladı İki otomobil çarpıştı, ortalık can pazarına döndü: 3 ölü, 4 yaralı Tehdit edilen genç kızı korumak isteyen dayısı canından oldu Çaycı Hüseyin lakaplı Alpaslan Özmol'un yeni imajı sosyal medyaya damga vurdu