AK Parti Kocaeli Milletvekili Şeker'den Taraklı'ya Ziyaret - Son Dakika

AK Parti Kocaeli Milletvekili Şeker'den Taraklı'ya Ziyaret

01.11.2016 09:40
AK Parti Kocaeli Milletvekili Şeker'den Taraklı'ya Ziyaret, System.String[]

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Taraklı ilçesini ziyaret etti.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Taraklı ilçesini ziyaret etti.

İlçedeki yatırımları yerinde görüp incelemek üzere ilçeye gelen Şeker, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman'ı makamında ziyaret ederek, bilgi aldı.

Şeker, ziyarette yaptığı konuşmada, kamu ve yerel yatırımların hız kesmeden devam ettiğini belirterek, kalkınmanın yerelde başladığını anlattı.

Yerel yönetimlerin çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirten Şeker, "Yapılan yenilik ve projelere destek veriyoruz. Taraklı Belediyesinin çalışmalarından dolayı emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." dedi.

Şeker, daha sonra Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ile incelemelerde bulundu.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Şeker'den Taraklı'ya Ziyaret

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Parti Kocaeli Milletvekili Şeker'den Taraklı'ya Ziyaret - Son Dakika


Son Dakika

Diyarbakır'da 'dur' ihtarına uymayan sürücü, polise çarpıp ağır yaraladı Yusuf'lu Lille ile Hakan'lı Milan 1-1 berabere kaldı Moderna ve Pfizer'in geliştirdiği aşıların yan etkileri belli oldu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, koronavirüs hastalarını uyardı: Önerilen ilaçlar mutlaka kullanılmalı Ünlü oyuncu Mirtha Legrand: Maradona ve Wanda Nara otelde sabaha kadar cinsel ilişkiye girdiler MetroPoll anketinde çarpıcı sonuçlar! MHP'lilere Erdoğan'ı, AK Partililere de Bahçeli'yi sordular Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı Avrupa Parlamentosu, AB'nin Türkiye'ye yaptırım uygulamasını istedi