AK Parti Konya Milletvekili Akyürek Derebucak'ta - Son Dakika

AK Parti Konya Milletvekili Akyürek Derebucak'ta

11.05.2020 13:06
AK Parti Konya Milletvekili Akyürek Derebucak'ta, System.String[]

AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek, Konya'nın Derebucak ilçesini ziyaret etti.

AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek, Konya'nın Derebucak ilçesini ziyaret etti.

Milletvekili Akyürek, ilçede Derebucak Belediyesi'ni de ziyaret etti.

Belediye Başkanı Ahmet Kısa, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, ziyarette ilçeye yapılan ve yapılacak olan yatırımlarla ilgili önemli değerlendirmelerde bulunulduğu belirtildi.

Belediye Başkanı Kısa, bugüne kadar ilçeye hizmet noktasında önemli katkılar sağlayan Milletvekili Tahir Akyürek'e teşekkür ederken, "Bizleri ziyaretleriyle onurlandıran milletvekilimize şahsım ve ilçem adına çok teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum."dedi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Parti Konya Milletvekili Akyürek Derebucak'ta - Son Dakika


Son Dakika

Türkiye, deplasmanda Macaristan'a 2-0 yenilerek bir alt lige düştü Ahmet Davutoğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 'Alaattin Çakıcı' çağrısı Bir Başkadır dizisindeki görsel mesajlar ne anlama geliyor? 9 yıl sonra ekranlara dönen İbo Show'un bu haftaki konukları belli oldu Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara: Vakaları kontrol altına alabilmemiz için 3 hafta tam kapanmamız gerekiyor "9 Kere Leyla" filminden ilk fragman geldi! Elçin Sangu ve Haluk Bilginer'in yatak sahnesi dikkat çekti Yangında kül olan Vaniköy Camii imamının altınları evinde bulundu Alaattin Çakıcı, Kılıçdaroğlu'na tehditlerini sürdürüyor: Sende yürek varsa beni öldürtsene