AK Partinin yeni yönetimi milletvekili ve belediye başkanlarıyla buluştu - Son Dakika

AK Partinin yeni yönetimi milletvekili ve belediye başkanlarıyla buluştu

02.03.2021 12:35
AK Partinin yeni yönetimi milletvekili ve belediye başkanlarıyla buluştu, System.String[]

Muğla'da AK Partinin yeni yönetimi, milletvekili ve belediye başkanlarıyla bir araya geldi.

Muğla'da AK Partinin yeni yönetimi, milletvekili ve belediye başkanlarıyla bir araya geldi.

AK Parti Muğla İl Başkanlığınca düzenlenen toplantıya, İl Başkanı Kadem Mete, milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir, Yelda Erol Gökcan, 13 ilçe başkanı, Cumhur İttifakı belediye başkanları, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları ve büyükşehir belediye meclis üyeleri katıldı.

Toplantıda 1 Şubat'ta il kongresi sonucu göreve seçilen yönetim ve yürütme kurulu üyeleri teşkilata tanıtıldı.

İl Başkanı Kadem Mete, il kongresini tamamladıklarını, ilçe kongrelerinin ise daha önce tamamlandığını söyledi.

Kadın ve gençlik kolları kongrelerinin tamamlanmasıyla kongre sürecinin sona erdiğini belirten Mete, "Bizler de teşkilatımızı bir araya getirip hem bir tanışma hem de bir istişare ortamı olsun istedik. Bir aile buluşması olarak nitelendirebileceğimiz toplantımıza katılım sağlayan tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Hedefimiz önce 2023 de vekil sayımızı arttırmak, sonra da yerel seçimlerde 7 olan belediye sayımızı arttırıp büyükşehir belediyesini AK Belediyecilik ile tanıştırmaktır." dedi.

Mete, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün'ün sadece CHP'li belediye başkanları ile toplantı yapmasını da eleştirerek, şöyle konuştu:

"Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün geçtiğimiz günlerde belediye başkanları ile toplantı gerçekleştirdi Ne yazık ki yine ayrımcı ve ötekileştiren tavrını sürdürerek, toplantıya sadece CHP'li belediye başkanlarını davet etmiştir. Kendisini hala Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görmeyen, Muğla'yı Menteşe'den ibaret gören belediye başkanının bu tavır ve tutumunu yanlış bulduğumu bir kez daha ifade etmek istiyorum. Bu tavır ve tutumlara inat birlikten, beraberlikten ve kardeşlikten asla taviz vermeyeceğiz."

Milletvekili Mehmet Yavuz Demir ise teşkilatları, ilçe başkanları ve belediye başkanları ile çok güzel bir uyum içinde çalıştıklarını söyledi.

Milletvekili Yelda Erol Gökcan da yeni seçilen kadroların Muğla'da siyasetin geleceğine mührünü vuracağını ifade etti.

Teşkilatın büyük coşku ve enerjisinin 2023 seçimlerine de yansıyacağına yürekten inandığını dile getiren Gökcan, AK Parti teşkilatlarının tüm kademeleriyle özellikle gençleriyle Muğla'da ve ülke genelinde ses getirmeye hazırlandığını ifade etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Partinin yeni yönetimi milletvekili ve belediye başkanlarıyla buluştu - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Milli Savunma Bakanlığı saat verip paylaştı: Gözünüz gökyüzünde olsun 23:46 Milli Savunma Bakanlığı saat verip paylaştı: Gözünüz gökyüzünde olsun Bakan Koca'dan aşılamayla ilgili müjdeli haber! Sarı risk kategorisinde sadece 10 il kaldı 23:30 Bakan Koca'dan aşılamayla ilgili müjdeli haber! Sarı risk kategorisinde sadece 10 il kaldı 23:05 "Canlı yayına sarhoş çıktı" iddialarına Bülent Ersoy'dan yanıt: Ağzıma bir yudum koymadım
Ustabaşının boğazına bıçak dayayarak 5 saat rehin alan garsonun ilk ifadesi ortaya çıktı 22:12 Ustabaşının boğazına bıçak dayayarak 5 saat rehin alan garsonun ilk ifadesi ortaya çıktı Kaybedilen Başakşehir maçı sonrası Fenerbahçeli taraftarlardan 21:40 Kaybedilen Başakşehir maçı sonrası Fenerbahçeli taraftarlardan "Caner" paylaşımı yağıyor Gelin adayı Solmaz, Seda Sayan'ın konserinde süper minisiyle kalça dansı yaptı 19:49 Gelin adayı Solmaz, Seda Sayan'ın konserinde süper minisiyle kalça dansı yaptı
Eski Merkez Bankası Başkanı Ağbal'dan faiz kararı öncesi sürpriz paylaşım! Kavcıoğlu'na imalı mesaj 18:49 Eski Merkez Bankası Başkanı Ağbal'dan faiz kararı öncesi sürpriz paylaşım! Kavcıoğlu'na imalı mesaj DEVA Partisi Melikgazi İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri istifalarını verdi 18:24 DEVA Partisi Melikgazi İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri istifalarını verdi
Advertisement