Son Dakika Haberleri: Akciğerinden Operasyon Geçiren Sevcan Orhan'ın, Ağabeyinden Duygusal Paylaşım

Akciğerinden Operasyon Geçiren Sevcan Orhan'ın, Ağabeyinden Duygusal Paylaşım

2 ay önce

Yoğun bakımda oluğu haberleriyle hayranlarını üzüntüye boğan sevilen şarkıcı Sevcan Orhan'ın ağabeyinden duygusal bir paylaşım geldi. Cihan Orhan, "Abin kurban olur sana kuzum" notunu düştü.

Türk Halk Müziğinin sevilen ünlü sesi Sevcan Orhan'ın, yoğun bakımda olduğu açıklanmıştı.Sevcan Orhan, özel bir hastanede 'Videotorakoskopi' operasyonu geçirdi.

KANSER OLABİLECEĞİ KONUŞULUYOR

Türk Halk Müziğinin sevilen ünlü sesi Sevcan Orhan'ın, yoğun bakımda olduğu dün açıklanmıştı. Sevcan Orhan, özel bir hastanede akciğerinden operasyon geçirdi. Kansere yakalanmış olabileceği konuşulan ünlü şarkıcı, hayranlarını korkuttu.

"AĞABEYİN SANA KURBAN OLUR"

Sevcan Orhan'ın kendisi gibi sanatçı ağabeyi Cihan Orhan ise kardeşi Sevcan Orhan'la ilgili İnstagram hesabından herkesi duygulandıracak bir paylaşım yaptı. Orhan kardeşiyle birlikte çekildikleri çocukluk fotoğrafını paylaşıp altına "Dünyada ki en güzel tbt! Abin kurban olur sana kuzum" notunu yazdı.

HAYRANLARINI SEVİNDİRDİ

Sevcan Orhan'ın sağlık durumuyla ilgili menajeri Harun Belenkoğulları'ndan yazlı bir açıklama geldi. Sağlık durumu iyiye giden Orhan, bu açıklamayı sosyal medya hesabından paylaşarak sevenlerinin yüreğine su serpti.

Akciğerinden Operasyon Geçiren Sevcan Orhan'ın, Ağabeyinden Duygusal Paylaşım
Haber Yayın Tarihi : 20.05.2019 12:18 

YORUMLAR


Binali Yıldırım'a kabinede veya Cumhurbaşkanlığında görev verileceği iddia edildi Korkunç kazada, yaralı sürücüyü gören kadın ellerini açıp dua etti Bülent Arınç'tan 23 Haziran yorumu: Demokraside seçimle gelinir, seçimle gidilir