Aktris, Kızına Babasının Çıplak Fotoğrafını Gönderdiğini Açıkladı - Son Dakika

Aktris, Kızına Babasının Çıplak Fotoğrafını Gönderdiğini Açıkladı

16.06.2016 10:45

İngiliz oyuncu Kate Beckinsale, konuk olduğu programda kızının moralinin bozuk olduğu zamanlarda boşandığı eşinin çıplak fotoğraflarını gönderdiğini itiraf etti.

Ünlü İngiliz sinema oyuncusu Kate Beckinsale, kızını neşelendirmek için çok sıradışı bir yöntem kullandığını açıkladı.

42 yaşındaki oyuncu, kızı Lily Mo Sheen'in moralinin bozuk olduğu zamanlarda eski kocası Michael Sheen'in çıplak fotoğraflarını gönderdiğini ifade etti. Beckinsale, bir kızı neşelendirmek için babasının çıplak fotoğraflarından daha iyi bir şey olmadığını buna gerekçe olarak gösterdi.

BECKİNSALE: 'İĞRENÇ BİR ŞEYMİŞ GİBİ GÖSTERDİN'

Amerikan televizyon şovu "The Tonight Show with Conan O'Brien" adlı programda Conan O'Brien ile çıplak erkekler hakkında konuşan İngiliz oyuncu Beckinsale, sunucu O'Brien'a: "Bunu iğrenç bir şeymiş gibi gösterdin." dedi. Güzel oyuncu sözlerinin devamında: "Ben ve kızım, uygun şartlar altında çıplak erkeklerin çok komik karşılandığı bir okulda eğitim gördük." sözlerini sarf etti.


KOCASININ, KÜVETTE ÇIPLAK, AYAKTA DİKİLDİĞİ POZ FAVORİSİYMİŞ

'Love And Friendship' adlı filminin tanıtımı için programa katılan Kate Beckinsale, kendisi gibi sinema oyuncusu olan ve 2003 yılında boşandığı kocası Michael Sheen'in favori fotoğrafını açıkladı: "Michael'ın harika bir performans sergilediği "Kenneth Williams: Fantabulosa!" adlı televizyon filminde, bir küvetin içinde çırılçıplak ayakta dikildiği ve yüzünde askeri bir ifadenin olduğu çok komik bir pozu var. Kızımın moralinin düşük olduğunu gördüğümde, 'Michael'in küvetteki o pozunu kullanabilirsin" düşüncesi aklıma geliyor."


KARANLIKLAR ÜLKESİ FİLMİNDE BİRLİKTE ROL ALMIŞLARDI

Aktris Kate Beckinsale ve aktör Michael Sheen 1995 yılında evlenmiş, 2003 yılında da yollarını ayırmıştı. Çiftin evliliğinden 1999 yılında, Lily Mo Sheen isimli bir kız çocuğu dünyaya gelmişti. Ünlü çift; Karanlıklar Ülkesi (2003), Karanlıklar Ülkesi: Evrim (2006) filmlerinde birlikte rol almışlardı.

Aktris, Kızına Babasının Çıplak Fotoğrafını Gönderdiğini Açıkladı

Son Dakika Magazin Aktris, Kızına Babasının Çıplak Fotoğrafını Gönderdiğini Açıkladı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Son Dakika: Yarından itibaren sağlık çalışanlarının eşleri aşılanmaya başlanacak Son Dakika: Yarından itibaren sağlık çalışanlarının eşleri aşılanmaya başlanacak Fatih Terim futbolcularını Ahmet Nur Çebi'nin sözleriyle motive ediyor Fatih Terim futbolcularını Ahmet Nur Çebi'nin sözleriyle motive ediyor Meral Akşener, İYİ Parti'nin oy oranını açıkladı: Daha da yükselecek Meral Akşener, İYİ Parti'nin oy oranını açıkladı: Daha da yükselecek Tüm gözler haftaya toplanacak Kabine'de! Normalleşme için 3 aşama masada Tüm gözler haftaya toplanacak Kabine'de! Normalleşme için 3 aşama masada Cemil Çiçek, Sedat Peker'in iddiaları hakkında konuştu: Binde biri doğruysa felakettir Cemil Çiçek, Sedat Peker'in iddiaları hakkında konuştu: Binde biri doğruysa felakettir Beşiktaş stadında koridorları inleten kavganın görüntüleri ortaya çıktı! TFF ceza yağdıracak Beşiktaş stadında koridorları inleten kavganın görüntüleri ortaya çıktı! TFF ceza yağdıracak Meselenin aslı ortaya çıktı! Filistinliler topraklarını Yahudilere sattı mı? Meselenin aslı ortaya çıktı! Filistinliler topraklarını Yahudilere sattı mı? Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, bayram namazının camilerde kılınacağını açıkladı Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, bayram namazının camilerde kılınacağını açıkladı
Advertisement