Son Dakika Haberleri: Alkollü Sürücü, Belediye Otobüsüne Ateş Edip Şoförünü Darp Etti

Alkollü Sürücü, Belediye Otobüsüne Ateş Edip Şoförünü Darp Etti

9 ay önce

Konya'da alkollü sürücü, trafikte kendine yol vermeyen otobüs şoförünü darp etti. Otobüsün camlarını kırıp kurşun yağdıran saldırgan, gözaltına alınırken de gazetecilere küfür ederek saldırdı.

Alkollü Sürücü, Belediye Otobüsüne Ateş Edip Şoförünü Darp Etti, System.String[]

Konya'da alkollü bir sürücü, trafikte yol vermediği iddiasıyla durdurduğu belediye otobüs şoförünü darp etti. Otobüsün camlarını kırarak ateş eden alkollü sürücü, polise zor anlar yaşattı.

ALKOLLÜ SÜRÜCÜ, OTOBÜSÜ TAKİP EDİP ÖNÜNÜ KESTİ

Muhammet Mustafa G. idaresindeki kamyonet, seyir halinde olan Faruk Y. (45) idaresindeki Konya Büyükşehir Belediyesine ait otobüsü bir süre takip etti. Öfkeli sürücü takip ettiği otobüsün önünde kamyonetiyle tehlikeli hareketler yaparak yolu kesip otobüsü durdurdu.

CAMLARI KIRIP ŞOFÖRÜ DARP ETTİ, KURŞUN YAĞDIRDI

Otobüs sürücüsünün camları ve kapıyı açmaması üzerine alkollü sürücü camları kırarak otobüsün içine girdi. Sürücüyü darp eden Muhammed Mustafa G., sürücünün polise ihbarda bulunmaması için cep telefonunu da kırdı. Otobüse 4 el ateş eden şahıs, vatandaşların ihbarıyla olay yerine gelen polis tarafından etkisiz hale getirilerek gözaltına alındı.

"TELEFONUMU DA KIRDI, ÜZERİMDEKİLERİ YIRTTI"

Olayın şokunu yaşayan otobüs şoförü Faruk Y., "Ben bu arkadaşı ileride geçtim sonra bu lambadan tekrar kalktık önüme aniden durdu. İndi hatta beni şurada sıkıştırdı sonra geldi tabancayı çıkartarak sıktı. Koşarak geldi üstümü başımı yırttı. Gömleğimi yırttı, telefonumu parçaladı. Yani beni darp etti. Şuurum kayboldu titremekteyim" diyerek olayı anlattı.

GÖZALTINA ALINIRKEN GAZETECİLERE KÜFÜR EDİP SALDIRDI

Öte yandan Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sağlık raporu alınmak üzere götürülen alkollü sürücü Muhammet Mustafa G., kendisini görüntüleyen gazetecilere küfür ederek saldırdı. Polise zor anlar yaşatan şahıs, ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.


YORUMLAR


18 Liraya Aldı, 10 Bin Liraya Bile Satmıyor! Bisikletine Yaptıklarını Görenler Hayrete Düşüyor Eşinin Kendisinden Boşanmak İstediğini Öğrenen Koca, Önce Karısını Sonra Kendini Vurdu

Erdoğan'dan, Halkı Sokağa Davet Eden Fatih Portakal'a: Ahlaksıza Bak, Yargı Gereken Cevabı Verecektir