Alparslan Kuytul Hakkında Tahliye Kararı Verildi - Son Dakika

Alparslan Kuytul Hakkında Tahliye Kararı Verildi

24.01.2019 18:25

Adana'da Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfına yönelik soruşturma kapsamında tutuklanan Alparslan Kuytul, Veysel Dörtgöz ve Ali Alagöz'ün tahliyesine karar verildi.

Adana'da Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı'na yönelik başlatılan soruşturma kapsamında tutuklanan Alparslan Kuytul ve beraberindeki 43 sanığın yargılanmasına Adana 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde devam edildi. Bolu Cezaevi'nde yatan ve SEGBİS (Ses ve Görüntülü Bilgi Sistemi) ile Adana'da görülen duruşmaya katılan Kuytul, hakkındaki suçlamaları reddederek beraatını talep etti.

YURT DIŞI YASAĞI DEVAM EDECEK

Alparslan Kuytul, Veysel Dörtgöz, Ali Alagöz hakkında tahliye kararı verilerek, yurtdışı yasaklarının devam edileceğine karar verildi. Diğer sanıkların ise mal varlıkları üzerindeki tedbir ve adli kontrol şartının kalkması için kararın daha sonra açıklanacağı bildirildi.

Kararın açıklanmasının ardından yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı Adana Adliyesi çevresinde bulunan kalabalık sloganlar attı. Kalabalık daha sonra olaysız bir şekilde dağıldı.

YORUMLAR (27)
  • HAYALİ ALEMCİLER: ulan adam gibi müslüman olun hacıymış hocaymış geçin bunları zaten bu ülke ne çektiyse böyle sahte hacıdan hocadan çekti nereye baksan bunlardan dolu kendinizi sadece allah yoluna adayın bu tiplerin arkasından gitmeyin zaten ülkede temiz dürüst müslümanda kalmadı kime baksan din taciri din bezirganı olmuş birazda ülkenin nasıl kalkınacağı için kafanızı yorun biri çıkıyor menzilci biri çıkıyor hilmici biri çıkıyor süleymancı biri çıkıyor nurcu ulan allah yolunda bunlar nedir kim bunlar şıh şeyh Cevap Yaz 2 6 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Alparslan Kuytul Hakkında Tahliye Kararı Verildi - Son Dakika


Advertisement