Alpaslan Öztürk: "Buraya Gelmemin En Büyük Sebebi Göztepe Taraftarıdır" - Son Dakika

Alpaslan Öztürk: "Buraya Gelmemin En Büyük Sebebi Göztepe Taraftarıdır"

2 yıl önce

Sezon hazırlıklarını Erzurum'da sürdüren Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Göztepe'nin yeni oyuncusu Alpaslan Öztürk, Erzurum kampının çok verimli geçtiğini bildirdi.

Alpaslan Öztürk:

Alpaslan Öztürk, kulübün sosyal medya hesabından yayınlanan videolu  açıklamasında, Göztepe'nin taraftarı ve camiasıyla takip ettiği bir takım  olduğunu belirtti. Sarı-kırmızılı ekipten teklif gelince çok mutlu olduğunu dile  getiren Alpaslan Öztürk, şunları kaydetti:
"Şu anda her şey olumlu geçiyor. Zaten takımda tanıdığım isimler de  var. Halil olsun, Hakan olsun, Scarione olsun, Casto olsun. Bunların hepsi  önceden takım arkadaşımdı. Bu kolaylık sağlıyor, diğer arkadaşlarla da gayet iyi  anlaşıyoruz. İlk etap kampı için Erzurum'a geldik, her şey gayet iyi geçiyor.  Çalışmalar son derece yorucu olsa da ortam güzel olduğu için biraz daha pozitif  atmosferde geçiyor. Buraya gelmemin en büyük sebebi Göztepe taraftarıdır. Onların  karşısına çıkıp futbol oynamak çok güzel bir şeydir. Zaten Halil de Hakan da  geldiğimden beri anlatıyor ne kadar güzel olduğunu ve ekstra güç verdiğini, ben  de çok heyecanlıyım."
Alpaslan Öztürk, ikinci etap çalışmalarını Hollanda'da yapacaklarını,  o nedenle Belçika'da yaşayan ailesini de görme fırsatı bulacağını belirtti.

Kaynak: Skorer

Haber Yayın Tarihi: 04.07.2018 11:25 

YORUMLAR


Son Dakika

Patron, yanında çalışan iç mimarın etek altı fotoğrafını çekti
Tecavüzcüsünü öldüren Rus kadınlar artık hapis cezası almayacak İmamoğlu, "Otur işine bak" diyen Erdoğan'a yanıt verdi: En iyisini 16 milyon bilir