Son Dakika Haberleri: Alperen Ocakları'ndan LGBTİ Yürüyüşüne Sert Tepki

Alperen Ocakları'ndan LGBTİ Yürüyüşüne Sert Tepki

2 yıl önce

Alperen Ocakları, LGBTİ'nin 2 Temmuz'da gerçekleştirmeyi planladığı yürüyüşe, "Şehit haberleri gelmeye devam ederken kabul edilemez!" açıklamasıyla tepki gösterdi.

Alperen Ocakları, LGBTİ'nin 2 Temmuz'da gerçekleştirmeyi planladığı yürüyüşe tepki gösterdi.

KÜLTÜR VE AHLAK EROZYONUNA DİKKAT ÇEKİLDİ

Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı İstanbul İl Başkanı Kürşat Mican, il binasında düzenlediği basın toplantısında, Türkiye'nin farklı biçimlerle şekillenen kültür ve ahlak erozyonuna maruz kaldığını söyledi.

"KABUL EDİLEMEZ!"

Mican, 15 Temmuz darbe girişiminin sancıları sürerken ve şehit haberleri gelmeye devam ederken LGBTİ'lilerin yürüyüş düzenlemesinin kabul edilemez olduğunu savundu.

"DURUŞUMUZU KORUYORUZ"

Geçen yıl da yürüyüşe tepki gösterdikleri için haklarında dava açıldığını hatırlatan Mican, aynı duruşlarını bu yıl da koruduklarını dile getirdi.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nün dün LGBTİ'yi temsil eden renklerle ışıklandırıldığını öne süren Mican, buna ilişkin bir fotoğraf göstererek, bunun kendilerini derinden üzdüğünü ifade etti.
Muhtar Dert Yandı, Başbakan'ın Verdiği Cevap Toplantıya Damga Vurdu: Şu Hale Bak Hindistan'da İnek Kesmekle Suçlanan Vatandaşı Linç Ederek Öldürdüler

Şehir Magandaları Kaza Sonrası Darp Ettikleri Baba ve Oğlunu Bıçakladı! Korku Dolu Anlar Kamerada