Alüminyum ilkokulunun adı değiştirildi - Son Dakika

Alüminyum ilkokulunun adı değiştirildi

27.08.2019 14:20
Alüminyum ilkokulunun adı değiştirildi

Seydişehir Alüminyum ilkokulunun adı Eti Alüminyum A.Ş Emine Cengiz ilkokulu olarak değiştirildi.

Seydişehir Alüminyum ilkokulunun adı Eti Alüminyum A.Ş Emine Cengiz ilkokulu olarak değiştirildi.

ETİ Alüminyum A.Ş'nin desteği ile tüm ilkokul baştan aşağıya elden geçirilerek tadilatı yapıldı.

Okul içerisinde ki bütün dersliklerin boyalarının yenilenip, kapılarının ve tesisatının değiştiği okulda dış cephede de mantolama ve mimari çalışma yapıldı.

ETİ Alüminyum A.Ş'nin bu yardımlarından dolayı Kaymakamlık ilgili Bakanlığa, ETİ A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Cengiz'in annesi Emine Cengiz'in adının okula verilmesi yönünde bir talep gönderdi.

Bakanlıktan gelen olumlu yanıt üzerine, okulun adı ETİ A.Ş Emine Cengiz ilkokulu olarak değiştirildi.

YORUMLAR
500
'Lavanta bahçesi içerisinde bir okul' sloganı ile adından söz ettirecek 'Lavanta bahçesi içerisinde bir okul' sloganı ile adından söz ettirecek Milli Eğitim Bakanlığı'nın 4 Temmuz'da başlayan yaz okullarına yoğun ilgi Milli Eğitim Bakanlığı'nın 4 Temmuz'da başlayan yaz okullarına yoğun ilgi Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Prof. Dr. Erol Göka Kütüphanesi'nin açılışında konuştu Açıklaması Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Prof. Dr. Erol Göka Kütüphanesi'nin açılışında konuştu Açıklaması
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Alüminyum ilkokulunun adı değiştirildi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement