Ankaragücü maçında kırmızı kart gören Mohamed kendini savundu: Kimseyi görmedim bile - Son Dakika

Ankaragücü maçında kırmızı kart gören Mohamed kendini savundu: Kimseyi görmedim bile

05.03.2021 11:39

Mustafa Muhammed, Ankaragücü maçında gördüğü kırmızı kartın şokunu üzerinden atamadı. Konuyla alakalı konuşan Mısırlı golcü, "Kesinlikle kasıt yoktu. Pozisyonumu korumak isterken kimseyi görmedim" diyerek kendini savundu.

Galatasaray'ın ara transferde kadrosuna kattığı ve attığı gollerle kısa sürede takımın vazgeçilmez isimlerinden biri olan Mustafa Muhammed, Ankaragücü maçında gördüğü kırmızı kartın şokunu üzerinden atamadı.

Formunun zirvesindeyken, takımını yalnız bırakmak zorunda kaldığı için arkadaşlarından maç sonu özür dileyen Mısırlı forvetin, "Böyle bir pozisyonda kırmızı kart gördüğüm için ben de çok şaşkınım. Kesinlikle kasıt yoktu, pozisyonumu korumak isterken kimseyi görmedim bile" ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Takım arkadaşları ise futbol yaşamında böyle sıkıntıların yaşanabileceğini hatırlatarak, Muhammed'e destek verdi.

KIRMIZININ İPTALİ İÇİN BAŞVURU

Galatasaray, Mustafa Muhammed'in kırmızı kartının iptali için MHK'ya başvuruda bulundu.

Kulüpten yapılan açıklamada "Ankaragücü-Galatasaray müsabakasında futbolcumuz Mustafa Muhammed'in kırmızı kartla ihracı kararının ciddi ve aşikâr derecede hatalı olduğuna dair tespit yapılması ve bu tespitlerin yazılı olarak ilgili kurumlara ve kulübümüze bildirilmesi konusunda Merkez Hakem Kurulu kararı emsal gösterilerek, Futbol Federasyonu MHK Başkanlığı'na başvurulmuştur" denildi.

Gözler şimdi Merkez Hakem Kurulu'nun cevabına çevrildi.

(Akşam)

Ankaragücü maçında kırmızı kart gören Mohamed kendini savundu: Kimseyi görmedim bile

Son Dakika Spor Ankaragücü maçında kırmızı kart gören Mohamed kendini savundu: Kimseyi görmedim bile - Son Dakika Spor


YORUMLAR (26)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Kraliyet Prens Philip'i son yolculuğuna uğurluyor! İşte törenden dikkat çeken detaylar Kraliyet Prens Philip'i son yolculuğuna uğurluyor! İşte törenden dikkat çeken detaylar Takipçilerini ti'ye alan Farah Zeynep Abdullah'a tepki yağdı Takipçilerini ti'ye alan Farah Zeynep Abdullah'a tepki yağdı 17 gündür kayıp olan hemşirenin cansız bedeni ağaca asılı halde bulundu 17 gündür kayıp olan hemşirenin cansız bedeni ağaca asılı halde bulundu Rodallega'nın akıl almaz golünü rakip hoca Yılmaz Vural bile hayranlıkla izledi Rodallega'nın akıl almaz golünü rakip hoca Yılmaz Vural bile hayranlıkla izledi Ünlü olması da onu kurtaramadı! HES kodu olmadan alışveriş merkezine girmeye çalışan Merve Boluğur içeri alınmadı Ünlü olması da onu kurtaramadı! HES kodu olmadan alışveriş merkezine girmeye çalışan Merve Boluğur içeri alınmadı Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab'la yasak aşk yaşadığı söylenen Hadise'den ilk açıklama: Hesabını soracağım Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab'la yasak aşk yaşadığı söylenen Hadise'den ilk açıklama: Hesabını soracağım Tuğba Erçakar'ı darbeden eski sevgilinin savunması ortaya çıktı! Ceza almamak için hastalığını bahane etti Tuğba Erçakar'ı darbeden eski sevgilinin savunması ortaya çıktı! Ceza almamak için hastalığını bahane etti Genç oyuncu Aygün Aydın, Hakan Sabancı ile olan yazışmalarını ifşa etti Genç oyuncu Aygün Aydın, Hakan Sabancı ile olan yazışmalarını ifşa etti