Antakya'da Vergi Haftası Kutlaması - Son Dakika

Antakya'da Vergi Haftası Kutlaması

24.02.2014 11:40
Antakya'da Vergi Haftası Kutlaması, System.String[]

Antakya'da 25. Vergi Haftası nedeniyle etkinlik düzenlendi.

Antakya'da 25. Vergi Haftası nedeniyle etkinlik düzenlendi.

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Kazım Karaca ve daire çalışanları, her yıl 24 Şubat-2 Mart tarihleri arasında kutlanan Vergi Haftası nedeniyle, Atatürk Anıtı'nda saygı duruşunda bulunarak, İstiklal Marşı okudu. Karaca ve çalışanlar, daha sonra Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz tarafından kabul edildi.

Vali Lekesiz, ziyarette yaptığı konuşmada, herhangi bir konuya vurgu yapılarak kutlanan günlerin ve haftaların, toplumların bilinci ve duyarlılığına ciddi katkılarının olduğunu söyledi.

Vergi Haftalarının, verginin ne olduğu ve olmadığına ilişkin farkındalığa katkıda bulunduğunu ifade eden Lekesiz, "Hiç şüphesiz vergilendirilmiş kazanç kutsaldır. Devletin, Anayasamıza göre yürütmesi gerek asli ve sürekli görevleri vardır. Bunların sürdürülebilmesi için devletin vergiye ihtiyacı var. Kamu hizmetlerinin sürdürülebilirliğinin kalitesi, devamı ve gelişmesi için düzenli vergi veren hemşehrilerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Vergi Dairesi Başkanı Karaca da, hafta etkinlikleri hakkında Vali Lekesiz'e bilgi vergi. - Hatay

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Antakya'da Vergi Haftası Kutlaması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Aliyev ile görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeli haberi verdi: Azerbaycan işgal altındaki topraklarını geri alıyor Ali Koç, 5 yıl sonra kurşunlanma olayıyla ilgili konuştu: Can kaybı olsaydı bu şekilde davranılmazdı Kan donduran vahşet! Boşandığı kocasını öldürüp ikiye böldüğü cesedini yaktı Son Dakika! Koronavirüs test sonucu pozitif çıkan İmamoğlu hastaneden 1,5 dakikalık video yayınladı: Durumum iyi Azerbaycan 27 yıllık hasreti bitirmeye kararlı! Ordu gece boyu Ermeni cephelerini vurdu, Karabağ'da ilerleyiş sürüyor Yüzüne tükürdüğü yolcu, kadını hareket halindeki otobüsten aşağı attı Yüz yüze eğitime katılmayan öğrenciler dikkat! Okula gitmek zorunlu değil ama sınava girmeyen yandı Utanmazlığın da böylesi! Alkollü kadın sürücü kendisine işlem yapan polise saldırıp, yüzünü tırmaladı