Araban'dan Kısa Kısa - Son Dakika

Araban'dan Kısa Kısa

18.05.2016 10:04
Araban'dan Kısa Kısa, System.String[]

Gaziantep'in Araban ilçesinde Gençlik Haftası dolayısıyla Kız Futsal Turnuvası düzenlendi.

Gaziantep'in Araban ilçesinde Gençlik Haftası dolayısıyla Kız Futsal Turnuvası düzenlendi.

Araban Kaymakamlığı, Belediyesi ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünce tertiplenen turnuvaya 16 ortaokuldan 180 sporcu katıldı.

Araban Spor Salonu'ndaki turnuvanın açılışında konuşan İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ali Ertuğrul, kız öğrencileri spora yönlendirmek ve böyle bir yaşam kültürü kazandırmak istediklerini söyledi.

Açılışta Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Vekili Orhan Durmuş da hazır bulundu.

İlk karşılaşmada Dumlupınar Ortaokulu, Atatürk Ortaokulunu 5-1 yendi.

Bilim fuarı açıldı

Araban'da bilim fuarı açıldı.

Araban Anadolu Lisesindeki 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı'nın açılışında konuşan Okul Müdürü Gültekin Kaya, yarının mutluluk tablosunda gençleri görebilmek adına onları bilimsel çalışmalar, sosyal ve kültürel aktivitelerle donatmanın görevleri olduğunu söyledi.

Matematik öğretmeni Ali Karayılan'ın koordinatörlüğündeki fuara 150 öğrenci 40 projeyle katıldı.

Açılışa Belediye Başkanı Mehmet Özdemir, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ali Ertuğrul, bazı okul müdürleri ve veliler katıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Araban'dan Kısa Kısa - Son Dakika


Son Dakika

ABD Başkanı Trump'ın resmi sitesi hacklendi: Dünya, başkan tarafından yayılan sahte haberlere doydu Ankara'da doğalgaz patlaması: 3 yaralı Hatay'da dün başlayan orman yangını sürüyor Türk bayrağını yola serdiler, araçlar üzerinden geçti! Tepki toplayan o görüntülere soruşturma Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar