Arabesk müziğin 4 ismi canlı yayınla bir araya geliyor! - Son Dakika

Arabesk müziğin 4 ismi canlı yayınla bir araya geliyor!

18.04.2020 10:42
Arabesk müziğin 4 ismi canlı yayınla bir araya geliyor!, System.String[]

Demirören Medya'nın '#EvdeKalMüzikleKal' konsepti, Poll Production sanatçılarının Youtube üzerinden konserlerinin yayınlanmasıyla devam ediyor.

Demirören Medya'nın '#EvdeKalMüzikleKal' konsepti, Poll Production sanatçılarının Youtube üzerinden konserlerinin yayınlanmasıyla devam ediyor. Türkiye'nin ünlü müzisyenleri, yazın verdikleri konserler ve canlı yayınlarla hayranlarının evlerine geliyor.

Konser yayını öncesinde Cengiz Kurtoğlu, Hakan Altun, Kutsi ve Hüsnü Şenlendirici, 18 Nisan akşamı 21.30'da canlı yayında hayranlarıyla buluşacak. 'Aşka Dair Şarkılar' konseptli konserde 4 ünlü isim 80'li, 90'lı ve 2000'li yılların şarkılarını seslendirecek. Canlı yayınla da hayranlarıyla bir araya gelecek olan sanatçılar, hayranlarından gelecek soruları da yayında cevaplayacaklar.

Yayın ve konser https://www.youtube.com/user/PollProductionWeb/featured adresinden izlenebilecek.

Cengiz Kurtoğlu&Hakan Altun&Kutsi&Hüsnü Şenlendirici'nin ardından önümüzdeki günlerde Mustafa Keser& Muazzez Abacı, Yıldız Tilbe, Kibariye& Halil Sezai, Hakan Altun, Murat Dalkılıç, Merve Özbey& Fettah Can, Hande Yener, Hakan Altun&Cengiz Kurtoğlu, Deniz Seki& Rafet El Roman, konserleri ve canlı yayınları ile organizasyon devam edecek.

Arabesk müziğin 4 ismi canlı yayınla bir araya geliyor!
Arabesk müziğin 4 ismi canlı yayınla bir araya geliyor!
Arabesk müziğin 4 ismi canlı yayınla bir araya geliyor!

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Arabesk müziğin 4 ismi canlı yayınla bir araya geliyor! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Rus senatör Kosaçev: Muhsin Fahrizade suikasti Orta Doğu'da büyük bir savaşın 'kıvılcımı' olabilir Sokağa çıkma kısıtlaması başladıktan sonra onlarca evsiz, sokakta yatarken görüntülendi Türkiye'nin en kalitesiz havası Düzce'de ölçüldü! Kirlilikten dolayı yürüyüş yapmak bile zararlı Fransa'da polis şiddeti, halkı sokağa döktü! Çatışmalara "Macron İstifa" sloganları damga vurdu Sağlık Bakanı Koca, müjdeyi verdi: Koronavirüs aşısı için imzalar atıldı Sokağa çıkma kısıtlamasına aldırış etmeyip ormana giden alkollü şahsın başına gelmeyen kalmadı Kendisine "Yatakta iyi değil" diyen modele, ünlü oyuncu Halle Berry'den iddialı yanıt Aşk iddialarını sürekli yalanlayan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, dudak dudağa görüntülendi