Son Dakika Haberleri: Arda Turan'ın Menajeri, İngiliz Ekibi Arsenal'la Anlaşamadı

Arda Turan'ın Menajeri, İngiliz Ekibi Arsenal'la Anlaşamadı

9 gün önce

Barcelona'dan devre arasında ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Arda Turan'ın menajeri, İngiliz ekibi Arsenal'la görüşmelerinden sonuç alamadı.

Barcelona'dan iki hafta içinde ayrılması beklenen Arda Turan'ın transfer görüşmeleri sürüyor. Mundo Deportivo'da yer alan habere geçtiğimiz günlerde menajeriyle birlikte Londra'da görülen Arda Turan'ın Ocak ayında Barcelona'dan ayrılmak için Arsenal'le görüşmeleri başladı.

İLK GÖRÜŞME OLUMSUZ

Haberde İtalya ve İspanya'dan da taliplileri olduğu belirtilen Arda Turan'ın Arsenal'la yaptığı ilk görüşme başarısızlıkla sonuçlandı. Görüşmelerin devam ettiği belirtilirken 2 hafta için durumun netleşmesi bekleniyor.

ARDA MONACO'YU İSTİYOR

Mundo Deportivo Arda Turan'ın ilk tercihinin Arsenal değil Monaco olduğunu ancak Fransız kulübüyle de anlaşamadığı belirtildi. Arsenal'in bu transferde çok da istekli olmadığı ve Arda'nın şartlarında diretmesi halinde görüşmelerden çekilebileceği de belirtildi.

SADECE MİLLİ MAÇLARDA OYNADI

Nisan'dan beri Barcelona'da forma giyemeyen Arda Turan, sadece Türkiye A Milli takımının birkaç maçında sahada yer almıştı.

Arda Turan'ın Arsenal'le de anlaşamaması halinde ne yapacağı ise gizemini koruyor.


YORUMLAR (9)

Arda Turan İçin Sürpriz Beşiktaş İddiası! Arda Turan Galatasaray Sayfasının Anketine Katıldı
Manchester City, Tottenham'ı 4-1 Yendi, Galibiyet Serisini 16 Maça Çıkardı Yusuf Yazıcı: Atacağım Golü Maçtan Önce Hayal Etmiştim