Son Dakika Haberleri: Kartpostallık Kar Görüntüleri! Türkiye'nin Serhat Kenti Ardahan, Beyaz Gelinliğini Giydi

Kartpostallık Kar Görüntüleri! Türkiye'nin Serhat Kenti Ardahan, Beyaz Gelinliğini Giydi

2 yıl önce

Türkiye'nin sınır kenti Ardahan'da, kar kalınlığı 50 santimetreye ulaştı. Kentte kar yağışı sonrasında kartpostallık kareler ortaya çıktı.

Ardahan'da dün itibariyle etkili olan yoğun kar yağışı kenti beyaza bürüdü. Kar kalınlığının yaklaşık 50 santimetre olduğu kent, beyaz gelinliğini giydi. Kar yağışı sonrası kartpostallık görüntüler ortaya çıktı.


ARDAHAN BEYAZ GELİNLİĞİNİ GİYDİ

Kentte dün gece saatlerinde şiddetlenen kar yağışı sonrasında kartpostallık kareler ortaya çıktı. Kar yağışının rahmet olduğunu söyleyen vatandaşlar ne kadar yağarsa o kadar bereketli olacağını söyleyerek, "Uzun bir aradan sonra memleketimize kış yeniden geldi. Güzel bir kar manzarası ve her tarafa kar yağıyor. Yine beyaz gelinliğini giydi Ardahan. Mevsimi tadında yaşamak lazım ve Ardahan bir kış memleketi sonuçta." şeklinde konuştular.


ÇOCUKLAR KEYİFLİ, SÜRÜCÜLER ZORDA

Kar kalınlığının 50 santimetreye ulaştığı kent merkezinde çocuklar karın keyfini çıkarırken, sürücüler cadde ve sokaklarda araç kullanmakta zorlandı. Esnaf ise dükkanlarının önünde ve yol ortasında biriken karları temizledi. Kar yağışı ile birlikte karayolları ve belediye ekipleri, yol açma çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Megastar Tarkan, Eşinin Kıskançlık Krizlerine Daha Fazla Dayanamadı Milli Sporcu Batuhan Kurt Hayatını Kaybetti

Bahçeli'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Öneri: Külliyeye Çağırıp Dinlesin