Şehir merkezinde yiyecek arayan kurt böyle görüntülendi - Son Dakika

Şehir merkezinde yiyecek arayan kurt böyle görüntülendi

16.11.2020 09:02

Ardahan merkezde yiyecek bulabilmek için yerleşim yerine inen kurt, bir vatandaş tarafından cep telefonu ile görüntülendi.

Bir süredir soğuk havanın etkili olduğu kentte yiyecek bulmakta zorlandığı tahmin edilen bir kurt, kent merkezine inerek mahalle aralarında yiyecek aradı.

VATANDAŞ O ANLARI KAYDA ALDI

Fevzi Bozkurt, çalıştığı iş yerinden aracıyla evine gittiği sırada yiyecek arayan kurtla karşılaştı. Aracıyla ilerlerken cep telefonuyla o anları kaydeden Bozkurt'un çektiği görüntülerde, bölgede yiyecek arayan kurdun daha sonra yerleşim yerinden uzaklaştığı görülüyor.

Şehir merkezinde yiyecek arayan kurt böyle görüntülendi

İLK BAKIŞTA KÖPEK SANDI

Kurdu ilk başta köpek zannettiğini belirten vatandaş, "Biraz daha yaklaşınca kurt olduğunu fark ettim. Kış aylarında zaman zaman kurtların yerleşim yerlerine indiğine şahitlik ediyoruz" dedi.

Şehir merkezinde yiyecek arayan kurt böyle görüntülendi

Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Şehir merkezinde yiyecek arayan kurt böyle görüntülendi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

FIFA ve kıta federasyonları, Avrupa Süper Ligi'ne katılan takımları tüm turnuvalardan men edecek Merkez Bankası rezervleri bir haftada 2,5 milyar dolar azaldı Bulgaristan'daki taşkın Edirne'ye su maymunlarını getirdi Yunanistan Parlamentosu Üyesi Velopoulos: Tek kurşun dahi atamadan Ege'nin yarısını Türklere kaybedeceğiz Hazır döner paketleyen iki çalışanın çekip paylaştığı videoya tepki yağıyor 10 dakikada bir aynı ATM'den para çeken kart dolandırıcıları kıskıvrak yakalandı Simpsonlar yine gündemde! Kamala Harris'in yemin törenindeki kıyafetini 20 yıl önceden bildiler Hindistan'da bulunan dünyanın en büyük aşı üretim tesisinde yangın çıktı