Arzu Sayacan Gebeşoğlu Aday Adaylığını Açıkladı - Son Dakika

Arzu Sayacan Gebeşoğlu Aday Adaylığını Açıkladı

24.12.2013 10:19
Arzu Sayacan Gebeşoğlu Aday Adaylığını Açıkladı, System.String[]

MHP Sakarya İl Yönetim Kurulu Üyesi Arzu Sayacan Gebeşoğlu, partisinden Adapazarı Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayı oldu.

Siyasi bir kökenli ailenin kızı olarak yetişen ve siyasetin bir çok dalında başarılı çalışmalar imza atan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya İl Teşkilatının başarılı Yönetim Kurulu Üyesi Arzu Sayacan Gebeşoğlu (44), bu görevinden istifa ederek, partisinin Adapazarı Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayı oldu.

"Partimi en iyi şekilde temsil edeceğim"

Çeşitli derneklerde de aktif olarak görev yapan ve aynı zamanda uzun seneler ticaretle uğraşan, başarılı çalışmalarıyla, çevresinde ve kamuoyunda oldukça sevilen kişiliğe sahip olan Arzu Sayacan Gebeşoğlu, girdiği bu hizmet yarışında, söz sahibi olmak için yol çıktıklarını ifade ederek, kendisine görev verildiği taktirde, Sakarya'da ve Adapazarı meclisinde partisini en iyi şekilde temsil edeceğini söyledi.

Siyasetçi bir aileden geliyor

Şuan emlakçılık yapan MHP Adapazarı Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayı Arzu Sayacan Gebeşoğlu, aynı zamanda 5. Dönem Sakarya Milletvekili ve zamanın Sanayi ve Teknoloji Bakanı olan Dr. Nuri Bayar'ı yeğeni, eski ABD Washington Büyükelçiliği Müsteşarı Mehmet Ali Bayar ile eski Özelleştirme Başkanı Uğur Bayar'ın da kuzeni olmaktadır.

Arzu Sayacan Gebeşoğlu Aday Adaylığını Açıkladı

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Arzu Sayacan Gebeşoğlu Aday Adaylığını Açıkladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

DSÖ, Sinopharm aşısına acil kullanım onayı verdi DSÖ, Sinopharm aşısına acil kullanım onayı verdi 250 şube açacak! ABD'nin ünlü Türk pizzacısı Türkiye'ye geliyor 250 şube açacak! ABD'nin ünlü Türk pizzacısı Türkiye'ye geliyor Işın Çelebi, Galatasaray Başkanlığına adaylığını koydu Işın Çelebi, Galatasaray Başkanlığına adaylığını koydu Avladığı hayvanların üstüne köpekleri saldı, dehşet verici görüntülere ceza yağdı Avladığı hayvanların üstüne köpekleri saldı, dehşet verici görüntülere ceza yağdı Celta Vigo, Falcao için Galatasaray'a 2.5 milyon euro teklif etti Celta Vigo, Falcao için Galatasaray'a 2.5 milyon euro teklif etti Normalleşmenin 3 aşamalı yol haritası netleşti! Kapanma öncesine dönmek için neredeyse 2 ay var Normalleşmenin 3 aşamalı yol haritası netleşti! Kapanma öncesine dönmek için neredeyse 2 ay var Sosyal medyada paylaşımlarını silen Serdar ve Genk'in teklif yaptığı Samatta maç kadrosuna alınmadı Sosyal medyada paylaşımlarını silen Serdar ve Genk'in teklif yaptığı Samatta maç kadrosuna alınmadı Uzun zamandır ortalarda yoktu! Berat Albayrak, Çamlıca Camisi'nde görüntülendi Uzun zamandır ortalarda yoktu! Berat Albayrak, Çamlıca Camisi'nde görüntülendi
Advertisement