Aşçının kopan parmağı işçinin yemeğinden çıktı - Son Dakika

Aşçının kopan parmağı işçinin yemeğinden çıktı

26.09.2020 13:04

Tekirdağ'da mide bulandıran bir olay yaşandı. İddiaya göre bir fabrika işçisinin yemeğinden kopmuş parmak çıktı. Parmağı görmekle kalmayıp yarısını yediğini öğrenen adam sağlığı için endişe duyarken firma tarafından ücretsiz izne çıkarıldı.

Tekirdağ'daki bir fabrikada çalışan işçinin yemeğinden, kopmuş parmak çıktı. Akıllara durgunluk veren olay Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren bir fabrikada gerçekleşti. İddiaya göre, bir süre önce mutfakta turşu doğrayan aşçı yanlışlıkla parmağını kesti. Aşçı hastaneye kaldırılırken, kaybolan parmak ise 3 gün sonra fabrikada yemek yiyen Burhan Yılmaz adlı bir işçinin yemeğinden çıktı.

KOPAN PARMAĞIN YARISINI YEDİ

Yemeğinden çıkan parmak ile şaşkına dönen Burhan Yılmaz, soluğu Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde aldı. Sürekli mide bulantısı yaşadığını belirten Yılmaz'ın aldığı doktor raporuna göre, kopmuş parmağın bir kısmını fark etmeden yediği öğrenildi.

"SAĞLIĞIMDAN ENDİŞE DUYUYORUM"

Sağlığından endişe ettiğini belirten Yılmaz, "Çalıştığım fabrikada öğle yemeğine çıktım. Yemek yerken ağzımda sert bir cisim olduğunu fark ettim. Elimi atıp ağzımdan çıkardığımda insan parmağı olduğunu anladım. Olayın ardından 2-3 gün önce aşçıbaşının parmağının koptuğunu duydum ve o olabileceğini düşündüm. Hemen hastaneye gittim ve doktor raporlarımda da yazıyor. Parmağın yarısını yemişim. Sağlığımdan endişe duyuyorum" dedi.

"AYNI FİRMA HALA İŞÇİLERE YEMEK VERİYOR"

Olayın ardından fabrikanın kendisini ücretsiz izne çıkardığını belirten Burhan Yılmaz, "Çalıştığım firma hakkında suç duyurusunda bulundum çünkü çalıştığım şirket aynı yemek firması ile hala çalışıyor ve işçilere yemek veriyor. Herhangi bir işlem yapılmadı" dedi.

"SUS PAYI TEKLİF ETTİLER"

Ücretsiz izinde olmasıyla mağduriyetinin katlandığını ifade eden Yılmaz, "Bu olayın ardından beni ücretsiz izine çıkardılar ve sus payı olarak 3 bin lira teklif ettiler. 15 gündür ücretsiz izindeyim. Maddi durumum yok ve fabrikadan aldığım maaşla geçiniyordum. Kiradayım, ailemle ben şuan zor durumdayız. " ifadelerini kullandı.

Aşçının kopan parmağı işçinin yemeğinden çıktı
Aşçının kopan parmağı işçinin yemeğinden çıktı
Aşçının kopan parmağı işçinin yemeğinden çıktı

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Aşçının kopan parmağı işçinin yemeğinden çıktı - Son Dakika

YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti