Aşı ve ilaç çalışmalarının konuşulduğu yayında Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, zeybek oynadı - Son Dakika

Aşı ve ilaç çalışmalarının konuşulduğu yayında Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, zeybek oynadı

CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında koronavirüs salgınına karşı yürütülen aşı ve ilaç çalışmaları konuşulurken konu birden dansa geldi. Programa konuk olan Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu ise program esnasında zeybek oynadı.

ABD'de İç Hastalıkları ve Kardiyoloji bölümü alanında çalışmalar yapan Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, koronavirüs salgınıyla ilgili değerlendirmelerde bulunmak üzere CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programına konuk oldu.

ZEYBEK OYNAMAYA BAŞLADI

Koronavirüsün ve aşının konuşulduğu programda, konuklar bir anda dans türlerine ilişkin konuşmaya başladı. Çilingiroğlu, programın bir diğer konuğu olan gazeteci Maria Gladkikh'e "Bak Maria böyle oynanıyor" deyip Zeybek oynamaya başladı.

AHMET HAKAN: MUHTEŞEM BİR PERFORMANS

Söz konusu performansa yorum yapan Hakan ise, "Muhteşem bir performans. Dans ediş biçiminizle ilgili bir yorum yapmayacağım ama özgüveninize hayran olduğumu söylemeliyim" dedi.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu'nun dansı ve programdaki diyalog ise sosyal medyada gündem oldu. Twitter'dan konuyla ilgili yapılan paylaşımlar bazı paylaşımlar şu şekilde:

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

15:36 Nur Fettahoğlu, göğüs dekolteli ağır çekim videosuyla takipçilerinden tam not aldı 13:11 İlişkileri belgelendi! Farah Zeynep Abdullah ile Reynmen aşk yaşıyor 12:18 Uzmanlardan beyin yiyen amipin neden olduğu hastalık için "Gözdeki en ufak kızarıklıkta hekime başvurun" uyarısı 12:16 İstanbul'un göbeğinde taksici rezaleti! Tartıştığı sürücüye cinsel organını gösterdi 12:01 Yerli otomobilin üretileceği fabrikanın temelinin atılacağı tarih belli oldu 11:48 Oyuncu İsmail Hacıoğlu, 4 yıllık evliliğini bitirme kararı aldı 11:45 Kazakistan'da koronavirüsten daha ölümcül zatürre salgını tehlikesi! Bu yıl 1.772 kişi hayatını kaybetti 11:35 18 yaş altı uçak yolcuları artık tek başına seyahat edebilecek 11:17 Yıllar önce abisini kaybeden Gülben Ergen'den yürek burkan itiraf: Çok gücüme giden bir acı 11:11 1970'ten bu yana Türkiye'de hiç görülmeyen mersin balığı Küçükçekmece Gölü'nde ölü bulundu 10:18 Üst üste iki gün evinde yangın çıkan genç, bina sakinleri tarafından dövüldü 09:36 Ankara'da bozkırın ortasında günah şehri! Köylü kadınların şikayeti sonrası fuhuş çetesi çökertildi 02:27 Erdoğan'ın nikah şahidi olduğu Hamza Gedikoğlu, Cumhurbaşkanı Danışmanlığı'na atandı 01:43 Ayasofya'nın geleceği hakkında kararın çıkacağı gün UNESCO'dan diyalog çağrısı 00:08 ABD'li ünlü bilim insanı Fauci'den umutlandıran koronavirüs sözleri: Aşı yıl sonunda hazır olabilir