Aşıklara, Avea'dan 14 Şubat Sürprizi! - Son Dakika

Aşıklara, Avea'dan 14 Şubat Sürprizi!

10.01.2012 12:49
Aşıklara, Avea'dan 14 Şubat Sürprizi!

Beşiktaş'a olan aşkını en güzel anlatan iki şanslı çift, Sevgililer Günü'nde, Braga-BJK karşılaşmasını yerinde izleyecek!

Avea'dan, Sevgililer Günü'nde Portekiz'de çifte kutlama:

Beşiktaş'a olan aşkını en güzel anlatan iki şanslı çift, Sevgililer Günü'nde,

Braga-BJK karşılaşmasını yerinde izleyecek!

On yıldan bu yana "futbol aşkı" ile birbirinden başarılı kampanyalara imza atan Avea, bu kez de Beşiktaşlı aşıklara 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel, unutulmayacak bir armağan veriyor.

Avea'nın www.facebook.com/futbolundelisiyiz sayfasına kendi profili ile giriş yaparak, "Beşiktaş'a nasıl aşık oldun?" sorusuna en güzel yanıtı verenler arasından belirlenecek bir şanslı Beşiktaş taraftarı, 14 Şubat 2012'de Portekiz'de oynanacak Braga-BJK karşılaşmasını, sevdiğiyle birlikte izleme şansına erişecek.

Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi ikinci turundaki rakibi Portekiz temsilcisi Braga ile karşı karşıya geleceği heyecan fırtınasına şahitlik edecek diğer şanslı çift ise; 1903'e SMS atarak, Beşiktaş aşkını en güzel anlatan Kartalcell aboneleri arasından seçilecek. Beşiktaşlıların bu şansı yakalamak için; AŞK yazıp bir boşluk bırakarak Beşiktaş'a nasıl aşık olduklarını anlatması yeterli olacak.

Seyahatleri süresince tüm masrafları Avea tarafından karşılanacak olan şanslı iki çift; 13-15 Şubat tarihleri arasında Portekiz'in en büyük üçüncü şehri olan Braga'da hafızalardan silinmeyecek bir sevgililer günü kutlaması yaparak maçı tribünden izleyecek.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
Şenol Güneş'ten dikkat çeken rapor! Yönetime 4 isim verdi Şenol Güneş'ten dikkat çeken rapor! Yönetime 4 isim verdi Beşiktaş'a millilerden güzel haber Beşiktaş'a millilerden güzel haber Şenol Güneş'in derbideki kozu Salih Uçan Şenol Güneş'in derbideki kozu Salih Uçan

Son Dakika Güncel Aşıklara, Avea'dan 14 Şubat Sürprizi! - Son Dakika


Advertisement