Aşk Kaç Beden Giyer? D-Smart'ta - Son Dakika

Aşk Kaç Beden Giyer? D-Smart'ta

22.02.2013 13:56
Aşk Kaç Beden Giyer? D-Smart'ta, System.String[]

"Aşk Kaç Beden Giyer?"in Yeni bölümünde satılmış efendi hijyen'i baştan çıkarmaya kararlı!

Genç ve modern insanın şehir yaşamı içinde yaşadıklarını eğlenceli bir dille anlatan "Aşk Kaç Beden Giyer?" dizisi, ilgiyle izlenen yeni bölümleri ile devam ediyor. "Aşk Kaç Beden Giyer?" dizisinin 35. Bölümü 25 Şubat Pazartesi 22.30'da D-Smart 20. Kanal Max Smart ve Max Smart HD'de dizi severlerle buluşacak.

"Aşk Kaç Beden Giyer?" dizisi, yeni sezon bölümleriyle D-Smart 20. Kanal Max Smart ve Max Smart HD kanalında hafta içi Pazartesi ve Perşembe günleri, 22.30'da izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor.

Şehir yaşantısının getirdiği büyük yalnızlığı, kadın-erkek ilişkilerinde mizahi bir kurguyla işleyen "Aşk Kaç Beden Giyer? "in 25 Şubat Pazartesi 22.30'da ekranlara gelecek yeni bölümünde Pıtırcık Kafe, Tayyar ve Kerim yüzünden sinek avlıyor. 'Kadınlar korktuklarında erkeğin cesaretine ihtiyaç duyarlar' stratejisiyle Hijyen'i baştan çıkarmak konusunda kararlı olan Satılmış Efendi ise, yeni planını hayata geçiriyor.

Yapımcılığını Seray Sever ile Hatice Soysev'in üstlendiği, Serdar Oğuz'un yazdığı ve Günay Köker'in yönettiği sevilen sitcom "Aşk Kaç Beden Giyer" dijital ortamlarda 'kendi' olabilen ama gerçek hayatta aradığını bulamayan, hayal kırıklıkları yaşayan aşk mağduru karakterlerin hayatlarını konu alıyor.

Yeni sezonda birbirinden ünlü konuklarıyla da ekranlara hızlı bir dönüş yapan "Aşk Kaç Beden Giyer?" yepyeni bölümleriyle her hafta, D-Smart 20. Kanal Max Smart ve HD kalitesiyle Max Smart HD'de dizi severlerle buluşuyor.

35.Bölüm Özet

Pıtırcık Kafe, Tayyar ve Kerim yüzünden sinek avlamaktadır. Umut, Seda ve Tarık kafeyi eski günlerine döndürmenin bir çaresini aramaktadır. 'Kadınlar korktuklarında, erkeğin cesaretine ihtiyaç duyarlar.' stratejisiyle Hijyen'i baştan çıkarmaya kararlı olan Satılmış Efendi, yeni planını hayata geçirir.

Künye

Yapımcı: Seray Sever ve Hatice Soysev

Yönetmen: Günay Köker

Senaryo: Serdar Oğuz

Oyuncular: Koray Erkök, Gözde Çetiner, Adıhan Şentürk ve Ayşın Yeşim Çapanoğlu

Aşk Kaç Beden Giyer? D-Smart'ta

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Aşk Kaç Beden Giyer? D-Smart'ta - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kısıtlamaya uymayan kardeşler terör estirdi: 3 polis yaralı Ellen Page transeksüel olduğunu açıkladı, Elliot ismini aldı Bakan Soylu'dan İmamoğlu'na suikast girişimi iddiasıyla ilgili açıklama: Tehlike bertaraf edilir ama açıklanmaz Sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden sürücü: Kimliğimi kaybettim, onu aramaktan geliyorum Son Dakika: Hafta içi uygulanacak ilk sokağa çıkma kısıtlaması başladı! İşte ihtiyacınız olan tüm bilgiler Türkiye 50 milyon Çin, 25 milyon Alman aşısı alacak Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var