"Aşk Kaç Beden Giyer?"de Davetsiz Misafir - Son Dakika

"Aşk Kaç Beden Giyer?"de Davetsiz Misafir

19.02.2013 14:39

"Aşk Kaç Beden Giyer?"in Davetsiz misafiri yeni bölümde ortalığı karıştırıyor.

Genç ve modern insanın şehir yaşamı içinde yaşadıklarını eğlenceli bir dille anlatan "Aşk Kaç Beden Giyer?" dizisi, merakla izlenen yeni bölümleri ile devam ediyor."Aşk Kaç Beden Giyer?" dizisinin 34. Bölümü 21 Şubat Perşembe 22.30'da D-Smart 20. Kanal Max Smart ve Max Smart HD'de dizi severlerle buluşacak.

"Aşk Kaç Beden Giyer?" dizisi, yeni sezon bölümleriyle D-Smart 20. Kanal Max Smart ve Max Smart HD kanalında hafta içi Pazartesi ve Perşembe günleri, 22.30'da izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Şehir yaşantısının getirdiği büyük yalnızlığı, kadın-erkek ilişkilerinde mizahi bir kurguyla işleyen "Aşk Kaç Beden Giyer?"in yeni bölümü 21 Şubat Perşembe, 22.30'da izleyicilerle buluşacak.

"Aşk Kaç Beden Giyer?" dizisinin 34. Bölümü'nde, Pıtırcık Kafe, Maskeli Balo ile kapılarını açıyor. Hijyen'i etkilemek için farklı stratejiler geliştiren Satılmış Efendi için maskeli balo iyi bir fırsat oluyor. Birbirinden ilginç kostümlerle baloya katılanlar arasına karışan davetsiz misafir ise herkese zor anlar yaşatıyor.

Yapımcılığını Seray Sever ile Hatice Soysev'in üstlendiği, Serdar Oğuz'un yazdığı ve Günay Köker'in yönettiği sevilen sitcom "Aşk Kaç Beden Giyer" dijital ortamlarda 'kendi' olabilen ama gerçek hayatta aradığını bulamayan, hayal kırıklıkları yaşayan aşk mağduru karakterlerin hayatlarını konu alıyor.

Yeni sezonda birbirinden ünlü konuklarıyla da ekranlara hızlı bir dönüş yapan "Aşk Kaç Beden Giyer?" yepyeni bölümleriyle her hafta, D-Smart 20. Kanal Max Smart ve HD kalitesiyle Max Smart HD'de dizi severlerle buluşuyor.

34.Bölüm Özet

Pıtırcık Kafe, Maskeli Baloyla kapılarını açar. Hijyen'i etkilemek için farklı stratejiler geliştiren Satılmış Efendi için maskeli balo iyi bir fırsattır. Birbirinden ilginç kostümlerle baloya katılanlar arasına karışan davetsiz misafir herkese zor anlar yaşatacaktır.

Künye

Yapımcı: Seray Sever ve Hatice Soysev

Yönetmen: Günay Köker

Senaryo: Serdar Oğuz

Oyuncular: Koray Erkök, Gözde Çetiner, Adıhan Şentürk ve Ayşın Yeşim Çapanoğlu

 Aşk Kaç Beden Giyer? de Davetsiz Misafir

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Aşk Kaç Beden Giyer?'de Davetsiz Misafir - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Alkol paylaşımı yaptığı için eleştirilen Somer Sivrioğlu'ndan sert cevap: Çocuklar çalışmamızı örnek alsın Şenol Güneş'ten Yiğit Bulut'a olay gönderme: Ekonomiyi batırmış adam bana ekonomiden bahsediyor Alkol tanıtımı yapan Şef Somer Sivrioğlu'na tepki yağdı Otomobilin bagajını açmak için araçtan indi, hızla gelen tırın altında metrelerce sürüklendi Son dakika! Libya'ya yardım götüren Doğu Akdeniz'deki Türk gemisinde, uluslararası hukuka aykırı bir şekilde saatlerce arama yapıldı Taksici, aracında unutulan 2 milyon 800 bin TL'yi yabancı uyruklu sahibine teslim etti Sosyal medya fenomeni Enes Batur Etiler'de lüks otomobiliyle kaza yaptı "Sayılar düşmezse yeni yasaklar gelecek" diyen Bakan Koca, masadaki üç alternatifi sıraladı