Aşk Kasınızı Çalıştıracak ve Cinsel Hayatınızı Güçlendirecek 4 Egzersiz - Son Dakika

Aşk Kasınızı Çalıştıracak ve Cinsel Hayatınızı Güçlendirecek 4 Egzersiz

31.12.2019 22:18
Aşk Kasınızı Çalıştıracak ve Cinsel Hayatınızı Güçlendirecek 4 Egzersiz, System.String[]

Aşk kasları adı verilen pelvis taban kasları "pelvis tabanı" adı verilen bölgede bulunur.

Aşk kasları adı verilen pelvis taban kasları "pelvis tabanı" adı verilen bölgede bulunur. Bu kasların egzersizler ile çalıştırılması sayesinde daha istikrarlı ve güçlü bir cinsel hayata sahip olabilirsiniz. Hem de organların sarkması engellenebilir.

AŞK KASI EGZERSİZLERİ

Dr. Arnold Kegel tarafından ilk defa tarif edilen aşk kası egzersizlerine "Kegel Egzersizleri" veya "Puboccoccygeus Egzersizleri" de denir. Kegel aşk kaslarının günde 1 veya 2 defa kasılmasını söyler. Pelvis taban kası hareketlerinin öncelikli sebebi kullanılmayan kasların güçsüzleşmesini önleyerek orgazm gücünü diri tutmaktır.

İşte Chris Philpot çizimiyle 3 Kegel Egzersizi

#1 Köprü

Şekildeki hareketi yaparken kalçanızı yukarı kaldırdığınız zaman nefesinizi 10 saniye tutun ve hareketi aşağı inerek bitirin. Bu hareketi 10 kere yapın.

#2 Duvar Squat

Duvara arkanızı dönün ve sandalyede oturur gibi sırtınızı şekildeki gibi yaslayın. 10 saniye nefesinizi tutun ve tekrar doğrulun. Bu hareketi 10 kere yapın.

#3 Jumping Jacks

1 Dakika boyunca ayak ve kollarınızı şekildeki gibi hareket ettirin.

#4 Ölü Böcek Hareketi

İlk şekildeki gibi yatın, ayak ve ellerinizi kaldırın. Ardından ikinci şekildeki gibi kol ve bacaklarınızı hareket ettirin. Aynı hareketi diğer kol ve bacağınızla gerçekleştirin. Durmadan bu hareketi beşer veya onar kere devam ettirebilirsiniz.

Başarılar!

Aşk Kasınızı Çalıştıracak ve Cinsel Hayatınızı Güçlendirecek 4 Egzersiz

Kaynak: TheGeyik

Son Dakika Kültür Sanat Aşk Kasınızı Çalıştıracak ve Cinsel Hayatınızı Güçlendirecek 4 Egzersiz - Son Dakika


Son Dakika

İstanbul'da Atatürk hologramlı Cumhuriyet Bayramı kutlaması nefes kesti Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Ülkede infial yaratan olay! Küçük kız, cinsel istismara uğradıktan sonra öldürüldü Son Dakika: Türkiye'de 29 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 72 kişi vefat etti, 2319 yeni vaka tespit edildi Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici ABD'li model Kendall Jenner, bikinili pozlarını paylaştı Irmak Ünal koronaya yakalandığını açıkladı, herkes videodaki derin dekolteye takıldı