Fenerbahçe Taraftarı Aşkı İçin Minareye Çıkıp "Bize Her Yer Trabzon" Diye Bağırdı - Son Dakika

Fenerbahçe Taraftarı Aşkı İçin Minareye Çıkıp "Bize Her Yer Trabzon" Diye Bağırdı

03.03.2019 14:36

Bursa'nın İnegöl ilçesinde ailesiyle birlikte kız istemeye giden koyu Fenerbahçe taraftarı, kayınpederinin "Trabzonsporlu olmayana kız vermem" yanıtı alınca, minareye çıkıp, "Bundan sonra Trabzonsporluyum, bize her yer Trabzon" diye bağırdı.

Bursa'nın İnegöl ilçesinde ailesiyle birlikte kız istemeye giden koyu Fenerbahçe taraftarı Hasan Sağlam (22), müstakbel kayınpederi Cengiz Baltacı'dan "Trabzonsporlu olmayana kız vermem" yanıtı alınca, minareye çıkıp, "Bundan sonra Trabzonsporluyum, bize her yer Trabzon" diye bağırdı.

İnegöl'de ekmek fırınında çalışan Hasan Sağlam, aile büyükleriyle birlikte, gönlünü kaptırdığı Fatma Baltacı'yı ailesinden istemek için evlerine gitti. Koyu Trabzonspor taraftarı olan Baltacı'nın babası Cengiz Baltacı, damat adayına, "Trabzonsporlu olmayana kız vermem" dedi. Cengiz Baltacı, Sağlam'a, minareye çıkarak "Ben Trabzonsporluyum" diye bağırırsa, kızını verebileceğini belirtti.

Fenerbahçe Taraftarı Aşkı İçin Minareye Çıkıp

"BUNDAN SONRA TRABZONSPORLUYUM"

Bordo-mavi formayı sırtına geçirip Alanyurt Mahallesi'ndeki Yunus Emre Camisi'nin minaresine çıkan Hasan Sağlam, "Ben Hasan Sağlam, bugüne kadar Fenerbahçeli idim, bundan sonra Trabzonsporluyum, bize her yer Trabzon" diye bağırdı. O anları da bir arkadaşı, cep telefonuyla kayda aldı. Sağlam, arkadaşının çektiği görüntüleri, Cengiz Baltacı'ya gönderdi.

Fenerbahçe Taraftarı Aşkı İçin Minareye Çıkıp

"SEVGİ TAKIMDAN DAHA ÖNEMLİDİR"

Koyu bir Fenerbahçe taraftarı iken artık Trabzonspor'u tutmaya başladığını belirten, "Ben çok koyu bir Fenerbalçeliyim. Müstakbel kayınpederim benim Fenerbahçeli olduğumu öğrenince, bu duruma tepki gösterdi. Bana 'Minareye çıkıp Trabzonsporluyum diye bağırmazsan kızımı vermem' dedi. Minareye çıktım bağırdım. Videoyu da kayınpederime gönderdim. Sevgi, takımdan daha önemlidir. Bundan sonra Trabzonsporluyum" dedi.

Hasan Sağlam, şimdi kayınpederinden gelecek yanıtı bekliyor.

Kaynak: DHA
YORUMLAR (19)
  • libero: Formada yakışmış, BORDOOOOOO Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
  • ..: Zaten şuan bakıyorumda, bütün fenerliler, başakşehir li olmuş, döne döne bir hal oldular .. Cevap Yaz 3 5 Yayından Kaldır
  • mustafa: yakışmış küçük enişteye Cevap Yaz 3 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
7 katlı binanın çatı katı ana isale hattı borusunun patlamasından böyle zarar gördü 7 katlı binanın çatı katı ana isale hattı borusunun patlamasından böyle zarar gördü Su borusu patladı, ortalık savaş alanına döndü Su borusu patladı, ortalık savaş alanına döndü Trabzon'da şiddetli fırtına, çatılarda hasara ve yangına neden oldu Trabzon'da şiddetli fırtına, çatılarda hasara ve yangına neden oldu

Son Dakika Güncel Fenerbahçe Taraftarı Aşkı İçin Minareye Çıkıp 'Bize Her Yer Trabzon' Diye Bağırdı - Son Dakika


Advertisement