Atanamayan Öğretmenler Bandocu Oldu - Son Dakika

Atanamayan Öğretmenler Bandocu Oldu

04.01.2012 10:26
Atanamayan Öğretmenler Bandocu Oldu

Mersin'de atama bekleyen 2 müzik öğretmeni adayları asgari ücretle belediye bandosunda çalışmaya başladı.

Mersin'de atama bekleyen müzik öğretmeni adayları Duygu Hardal ve Sevil Gültekin, asgari ücretle belediye bandosunda çalışmaya başladı. 4 yıldır atama bekleyen Duygu Hardal tuba, 2 yıldır atanamayan Sevil Gültekin ise klarnetçi olarak Mersin Büyükşehir Belediye Bandosu'nda görev aldı.

Bandoda işe başlamadan önce özel müzik dersleri vererek hayatlarını kazanmaya çalıştıklarını söyleyen iki öğretmen arkadaş, kendileri atama beklerken bir çok okulda müzik derslerine branşla ilgisi olmayan öğretmenlerin girmesinden büyük üzüntü duyduklarını dile getirdi.

Duygu Hardal, En son yurt genelinde 150 müzik öğretmeni atanmıştı, bize sıra gelmedi. Bize kucak açan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan'a çok teşekkür ederiz dedi.

Kaynak: DHA
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi - Antalya Toroslar Basketbol: 94-82 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi - Antalya Toroslar Basketbol: 94-82 Motosikletler kafa kafaya çarpıştı: 3 yaralı Motosikletler kafa kafaya çarpıştı: 3 yaralı Talasgücü Belediyespor galibiyet ile başladı Talasgücü Belediyespor galibiyet ile başladı

Son Dakika Güncel Atanamayan Öğretmenler Bandocu Oldu - Son Dakika


Advertisement