Ataşehir D-100'de "Örümcek Adam" sürprizi - Son Dakika

Ataşehir D-100'de "Örümcek Adam" sürprizi

29.09.2020 09:59

Ataşehir'de otomobilin üzerinde 'Örümcek Adam' kostümlü kişiyi gören bir sürücü o anları cep telefonuyla kayda girdi. Örümcek Adam kostümlü kişiyi görenler büyük şaşkınlık yaşarken, sürücü ve 'Örümcek Adam' arasında komik diyaloglar yaşandı.

Ataşehir D-100 Karayolu'nda bir otomobilin üstünde duran 'Örümcek Adam' kostümlü kişi, yoldan geçenleri şaşkınlığa uğratırken, o anlar kameraya kaydedildi.

D-100 Karayolu'nda park halindeki bir aracın üstündeki 'Örümcek Adam' kostümlü bir kişi ve etrafında trafik polislerini görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.O anları cep telefonu kamerasıyla çeken Ferruh Özkan isimli bir sürücü ile 'Örümcek Adam' arasında insanları gülümseten diyalog yaşandı. 'Ne haber Spiderman?' diyen Özkan'a, 'Örümcek Adam' Selamünaleyküm' diye cevap verdi.

ÖNCE HEYKEL SANMIŞLAR

O anları anlatan Ferruh Özkan, "Ben çekmeye başladım ama uzaktan ben onu manken heykel zannettim. Bakıyoruz arabanın üstünde. Yakınına gelince oğlum dedi ki: 'Baba hareket ediyor bu.' Dikkat ettik, baktık, hakikaten hareket ediyor. Ondan sonra 'ne haber Spiderman' deyince döndü 'Selamünaleyküm' dedi. Dedik 'canlıymış bu'. Trafik olduğu için duramıyorsun polis çevirmiş ceza yazıyordu muhakkak. Ne olduğunu anlayamadık geçtik. Durma imkanımız olsa çok çekerdik." dedi.

Öte yandan, "Örümcek Adam" kostümüyle gösteri yapan Burak Soylu, sosyal medya üzerinden, gösterinin izin alınarak yapıldığını açıkladı.

Ataşehir D-100'de Örümcek Adam sürprizi
Ataşehir D-100'de Örümcek Adam sürprizi
Ataşehir D-100'de Örümcek Adam sürprizi
Ataşehir D-100'de Örümcek Adam sürprizi
Ataşehir D-100'de Örümcek Adam sürprizi
Ataşehir D-100'de Örümcek Adam sürprizi

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Ataşehir D-100'de 'Örümcek Adam' sürprizi - Son Dakika

YORUMLAR (3)
  • BİLİNEN: İTHALATMI YAPIYORSUN ABİ BEN KAYNAK USTASIYIM HURDA TOPLUYORUM PAZARLAMACIYIM ŞÖFÖRÜM SU SATIYORUM HAMALLIKTA YAPIYORUM EKMEĞİMİ TAŞTAN ÇIKARIYORUM BENCE O İŞLERİ BIRAK PARA KAZANAMAZSIN.. 0 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

Charlie Hebdo'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a alçak saldırı! Ahlaksız karikatüre Türkiye'den tepki yağıyor Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü