Atatürk pankartını tutmayan Sloukas'tan savunma istenecek - Son Dakika

Atatürk pankartını tutmayan Sloukas'tan savunma istenecek

3 ay önce

Fenerbahçe Yönetim Kurulu, Fenerbahçe Beko ile Sompo Sigorta arasında oynanan maçta Atatürk için açılan pankartı tutmayan yıldız oyuncu Kostas Sloukas'tan savunma istedi.

Sompo Sigorta ile Fenerbahçe Beko arasında oynanan ve 84-80'lik skorla Fenerbahçe'nin kazandığı maç öncesi açılan Atatürk pankartını tüm oyuncular taşımış ancak Sloukas pankartı tutmamıştı.

Sosyal medyadan gelen tepkiler sonrası Yunan basketbolcu, bir açıklama yaparak kasıtlı bir tavrının olmadığını ifade etmişti.

Fanatik'in haberine göre; Sloukas'ın bu açıklamasına rağmen yönetim kurulunun yazılı bir savunma talep edeceği ifade ediliyor ancak Başkan Ali Koç ve ekibinin hassasiyet duyduğu bir durum daha var.

Başta A Milli futbolcularımız olmak üzere birçok yerli futbolcunun verdiği asker selamı nedeniyle UEFA'nın soruşturmalar başlatması, sarı lacivertli ekibi tedirgin ediyor.

YURT DIŞINDAN ALGI OPERASYONU ENDİŞESİ

Fenerbahçe yönetimi, Sloukas üzerinden devam eden pankart krizinin, dış basında farklı yansıtılmasından ve algı operasyonları için düğmeye basılmasından endişe duyuyor.

Bu nedenle yaşanan pankart krizi ve Sloukas'la yürütülecek diyaloğun çok hızlı bir şekilde tamamlanması, ayrıca tartışmalara neden olmayacak şekilde finalize edilmesi planlanıyor.

Atatürk pankartını tutmayan Sloukas'tan savunma istenecek
Avrupa'nın 5 büyük kulübü Vedat Muriqi'in peşinde

Fenerbahçe'de transfer için 4 futbolcu gönderilecek

Al Nassr Belhanda'nın peşine düştü

Batuhan Karadeniz şov sürüyor, hat trick yaptı

Haber Yayın Tarihi: 11.11.2019 12:57 

YORUMLAR


Son Dakika

Deprem öldürmedi başına düşen sac parçası öldürdü
Muhabir, eline aldığı beton parçasının parçalandığını görünce şaşkına döndü Elazığ depremini önceden bilen Naci Görür'den yeni uyarı: 5 ilde ciddi tehlike var

Son Dakika Haberleri