Atiye; Kibariye İle Sahnede Darbuka Çalabilirim! - Son Dakika

Atiye; Kibariye İle Sahnede Darbuka Çalabilirim!

04.09.2015 09:01
Atiye; Kibariye İle Sahnede Darbuka Çalabilirim!, System.String[]

Yeni şarkısı "Abrakadabra" ile ilk kez Best FM'de Yasemin Şefik'in canlı yayın konuğu olan güzel şarkıcı Atiye samimi açıklamalarda bulundu.

Yaz başında romantik bir şarkı olan "Sor" ile müzik severlerle buluşan Atiye, yaz bitiminde hareketli şarkısı "Abrakadabra" ile müzik listelerine hızlı bir giriş yaptı.

Yeni projeleri ile sürprizleri olduğunu anlatan güzel şarkıcı; "Şu anda profesyonel eğitimini alıyorum darbukanın. Sahnede çalıyorum ama şimdi şarkılarımda darbuka çalacağım."

Yasemin Şefik'in " Kibariye'de çok güzel darbuka çalar" demesi üzerine "Kibariye'nin darbuka çalmasını beğeniyorum. Kimbilir belki bir projede Kibariye ile darbuka çalarım." dedi.

ERKEKLER BENİ BEĞENİYOR, SEKSİ BULUYORLAR!

Albüm çalışmasının yanı sıra yaz sezonu boyunca arkadaşlarıyla tekne tatili yapan Atiye, "Nasıl oldu da magazine yakalanmadın" sorusuna ise;

"Tekne ile aslında uzak yerlere gitmedik. Gümüşlük yakınlarındaydık. Ama yakalayamadılar." cevabını verdi.

Abrakadabra şarkısının klibinde tek başına kamera karşısına geçen Atiye, neden tek başında olduğunu da anlattı.

"Erkekler beni beğeniyor, seksi buluyor. Genelde yönetmenlerin seçimi. Yabancı modeller yerine Türk erkeklerini oynatmak gerekiyor.

Ben hep farklı klipler ile çıktım. Bu sefer de tek başıma klipte yer aldım." dedi.

ATİYE, FESTİVAL FİLMİNDE ARAP KIZINI CANLANDIRDI!

"Bu işte bir yalnızlık var" filminde daha önce rol alan Atiye, bir çok diziden teklif aldığını, yoğun olduğunu ve yeni bir heyecana açık olduğunu belirterek,

sinema filmi sürprizi verdi. "Bir festival filminde oynadım. Şanlı Urfa'da çekimleri gerçekleşti. Ben de bir Arap kızını canlandırdım. Hatta Arapça bir şarkı bile söyledim.

Gişe filmi olmayacak muhtemelen. Festivaller için hazırlandı. İlk sinema filmi deneyimim. Önemli bir roldü. Yönetmenimiz çok çok iyiydi.

Beni çok güzel hazırladı. Oyunculuk dersi almak istiyorum." dedi.

Atiye; Kibariye İle Sahnede Darbuka Çalabilirim!

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Atiye; Kibariye İle Sahnede Darbuka Çalabilirim! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor ABD'li uzmandan dikkat çeken Libya yorumu: Savaşı Türkiye kazandı Dünya Sağlık Örgütü: Aşı çalışmalarındaki olumlu haberlerle tünelin ucundaki ışık görüldü Rıdvan Dilmen'den, Fatih Terim'e sert eleştiri: Ne gerek vardı, 6-0 mı yeneceksin? 51 yaşındaki Jennifer Lopez, sahne şovuyla Amerikan Müzik Ödülleri'ne damga vurdu Reuters'tan bomba Dağlık Karabağ iddiası: Türkiye ve Rusya gözlem noktası konusunda anlaşmazlık yaşıyor Aynı aileden 3 kişi birkaç gün arayla koronavirüse yenik düştü Son Dakika: Türkiye'de 23 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 153 kişi vefat etti, 6713 yeni vaka tespit edildi