Attilâ İlhan 14. Ölüm yıldönümünde anıldı - Son Dakika

Attilâ İlhan 14. Ölüm yıldönümünde anıldı

11.10.2019 09:03
Attilâ İlhan 14. Ölüm yıldönümünde anıldı, System.String[]

14.Yıl önce aramızdan ayrılan şair, romancı, deneme yazarı, senarist, düşünür Attilâ İlhan, Caddebostan Kültür Merkezi'nde düzenlenen etkinlikle şiir ve şarkılarla anıldı.

Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen gecede Kerem Alışık dayısının şiirlerini okurken göz yaşlarına hakim olamadı.

Attilâ İlhan Bilim, Sanat ve Kültür Vakfı ve Kadıköy Belediyesi iş birliğindegerçekleştirilen anma töreni Attila İlhan'ın hayatından ve fikirlerinden kesitler içeren video gösterimleriyle başladı. Gazeteci, yazar Zeynep Oral'ın, Attilâ İlhan'ın kişiliği, sanat ve dünya görüşü hakkında yaptığı konuşmanın ardından. Kerem Alışık ve Şenay Gürler Attila İlhan'ın en sevilen şiirlerini seslendirdiler. Şehitlerinde anıldığı gece sanatçı Ferhat Göçer'in şarkılarıyla son buldu..

Attilâ İlhan 14. Ölüm yıldönümünde anıldı

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Attilâ İlhan 14. Ölüm yıldönümünde anıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Miss Uganda yarışmasına katılan yarışmacılardan 100 dolar almışlar Serenay Sarıkaya, Kerem Bürsin ile barıştıkları iddialarına cevap verdi Jigolo sitesi kuran dolandırıcılar midyeciyi kandırarak çeteye sokmuş: Uluslararası gizli serviste çalıştığını söyledi Favori olarak gösterilen yarışmacı, MasterChef Türkiye'ye veda etti Putin'den Karabağ Anlaşması'nı okumasını öneren yardımcısına yanıt: Neden okumalıyım ki? Zaten ben yazdım Ünlü Rus model, morga girip koronavirüsten ölenlerin görüntülerini paylaştı Oyuncu Damla Ersubaşı, geçirdiği değişimi estetiğe değil photoshop'a bağladı Son Dakika: Türkiye, evinde Rusya'yı 3-2 mağlup etti