Avcılar Halkı, Geleneksel Kadir Gecesi İftarında Bir Araya Geldi - Son Dakika

Avcılar Halkı, Geleneksel Kadir Gecesi İftarında Bir Araya Geldi

10.06.2018 22:56
Avcılar Halkı, Geleneksel Kadir Gecesi İftarında Bir Araya Geldi, System.String[]

Avcılar Belediyesi tarafından Kadir Gecesi’nde düzenlenen geleneksel iftarda binlerce vatandaş beraber iftar yapmanın mutluluğunu yaşadı.

Avcılar Belediyesi tarafından Kadir Gecesi'nde düzenlenen geleneksel iftarda binlerce vatandaş beraber iftar yapmanın mutluluğunu yaşadı.

Avcılar Belediyesi, her yıl Ramazan ayında düzenlediği geleneksel Kadir Gecesi iftar programında binlerce vatandaşı bir araya getirdi. Avcılar Merkez Mahallesinde düzenlen iftara Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli ve çok sayıda vatandaş katıldı. Program, Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlarken, ezanın okunmasıyla birlikte vatandaşlar dualarla oruçlarını açtı. Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, tek tek masaları dolaşarak vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşların ve çocukların fotoğraf çektirme isteğini geri çevirmeyen Başkan Benli, herkesle tek tek ilgilendi.

"Ülkemize ve dünyamıza huzur, bereket gelsin istiyoruz"

Avcılar halkının her zaman Kadir Gecesi'nde bir araya geldiğini ve birlikte iftar yaptığını belirten Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, "Birlikte iftar sofralarında bolluk bereketleriyle güzel dileklerimizi paylaşmak için bir araya geliyoruz. Avcılar halkı sözleşmiş gibi Kadir gecesinde bu kurulan güzel alanımızda bu sofrada bir araya geliyoruz. Biz diliyoruz ki gerek ülkemize gerekse bütün Dünyada birlik beraberlik olsun, bolluk bereket olsun. Ülkemize huzur bütün dünyamıza huzur ve bereket gelsin istiyoruz. O nedenle de Avcılar'ın Kadir gecesinde bu temenniler aynı zamanda da her yere ulaşacak kadar da güzel temennilerle 7'den 70'e herkesin bir araya geldiği bu güzel soframızda öncelikle katılan herkese hem çok teşekkür ediyoruz hem de Kadir gecelerini kutluyoruz. Herkesin Ramazan Bayramının şeker tadında geçmesini diliyoruz" diye konuştu

İftar programı, yapılan yemek duasının ardından son buldu. - İSTANBUL

Avcılar Halkı, Geleneksel Kadir Gecesi İftarında Bir Araya Geldi
Avcılar Halkı, Geleneksel Kadir Gecesi İftarında Bir Araya Geldi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Avcılar Halkı, Geleneksel Kadir Gecesi İftarında Bir Araya Geldi - Son Dakika


Son Dakika

Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Hatay'daki patlamanın ardından ilk görüntüler geldi Jorge Jesus, 7 yıl önceki Fenerbahçe'yi unutamıyor: Beni en çok etkileyen maçtı İlk defa Ay'ın güneş gören yüzünde su bulundu Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ın eşi Anna Hakobyan: Kadın birlikleri oluşturup eğitimlere başlıyoruz Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi Son Dakika: Bakan Koca tek tek sıraladı! İşte İstanbul için planlanan koronavirüs tedbirleri