Ay'ın Nefesi müzikseverlerle buluşuyor - Son Dakika

Ay'ın Nefesi müzikseverlerle buluşuyor

06.05.2020 15:22
Ay'ın Nefesi müzikseverlerle buluşuyor, System.String[]

Ay sadece Dünya'daki su kaynaklarını değil, yüzde 70'i sudan oluşan insan bedenini de doğrudan etkiliyor.

Ay sadece Dünya'daki su kaynaklarını değil, yüzde 70'i sudan oluşan insan bedenini de doğrudan etkiliyor. Mitolojide Ay, duyguları, kadını, anneyi ve dişil enerjiyi temsil ediyor. Köksal Ekinci de dinleyiciyi, 'Ay'ın Nefesi' ile yeryüzünde sular ve gökyüzü dansı eşliğinde bir yolculuğa çıkarıyor.

Ekinci şarkının hikayesini "Bilinçli seçimlerle oluşturduğumuz hayat yolculuğumuzda, mutlu ve sevgi dolu yaşamak istiyorsak, mutlaka yaratıcı zekamız ile bağlantıya geçmenin yollarını keşfetmeliyiz. Bence bunun yolu da müzikten geçiyor, çünkü Müzik en güzel Duadır" sözleriyle anlatıyor.

Organik elektronik türünde parçalar yapan sanatçı, nisan ayında 'Venüs'ün Sesi'ni yayınladı. 'Ay'ın Nefesi' de gezegenleri konu alan üçlemenin ikincisi niteliğinde. Dijital platformlardaki ilk üçlemesi Yas, Belki ve Dünya'yı 2019'da yayınlayan Köksal Ekinci, bu yıl da Sen Ben Oldun ve Veda adlı parçalarıyla dinleyiciyle buluştu.

Ay'ın Nefesi müzikseverlerle buluşuyor

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Ay'ın Nefesi müzikseverlerle buluşuyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ'nün binlerce euroluk VIP firar tarifeleri deşifre oldu! Gülen'le fotoğrafı olmayanı Kanada'ya almıyorlar FETÖ'nün binlerce euroluk VIP firar tarifeleri deşifre oldu! Gülen'le fotoğrafı olmayanı Kanada'ya almıyorlar 5,5 ay önce anne olan Sinem Kobal, ilk kez bebeğinin yüzünü gösterdi 5,5 ay önce anne olan Sinem Kobal, ilk kez bebeğinin yüzünü gösterdi Sağlık Bakanlığı'ndan 81 ile yeni genelge! İzinler durduruldu, istifa ve emeklilik başvuruları kabul edilmeyecek Sağlık Bakanlığı'ndan 81 ile yeni genelge! İzinler durduruldu, istifa ve emeklilik başvuruları kabul edilmeyecek Gökhan Özoğuz'un eleştirilerine Bakan Koca'dan yanıt: Suçumuz yok, sorumluluğumuz var Gökhan Özoğuz'un eleştirilerine Bakan Koca'dan yanıt: Suçumuz yok, sorumluluğumuz var Brice Dja Djedje'den taraftarların gönlünü fetheden hareket Brice Dja Djedje'den taraftarların gönlünü fetheden hareket 9 yıldır aşk yaşayan Damla Sönmez ve Ushan Çakır ilişkisini noktaladı 9 yıldır aşk yaşayan Damla Sönmez ve Ushan Çakır ilişkisini noktaladı Merve Boluğur'dan, Merve Boluğur'dan, "Kendine analar neler doğuruyor diyor musun?" diyen takipçisine çok konuşulacak yanıt Sedat Peker için çember daralıyor! Hangi ülkede olduğu belirlendi Sedat Peker için çember daralıyor! Hangi ülkede olduğu belirlendi