Son Dakika Haberleri: Aynı Mağazadan İkinci Kez Hırsızlık Yaparken Yakalandı

Aynı Mağazadan İkinci Kez Hırsızlık Yaparken Yakalandı

7 yıl önce

İzmit'te Bir Alışveriş Merkezinde Bulunan Spor Mağazasından Yaklaşık Bir Hafta Önce Hırsızlık Yapan 28 Yaşındaki Yasin A., Aynı Mağazadan Ayakkabı Çalarken Polis Ekiplerince Yakalandı. Şüphelinin Mağazadan Ayakkabı Çalması Güvenlik Kameraları Tarafından kaydedildi.

Aynı Mağazadan İkinci Kez Hırsızlık Yaparken Yakalandı, System.String[]
Sefa Sirmen Bulvarı üzerinde bulunan Outlet Center Alışveriş Merkezi içersindeki bir spor mağazasından yaklaşık bir hafta önce ayakkabı ve eşofman çalan Yasin A., mağazanın güvenlik kameraları tarafından görüntülendi. Görüntüleri izleyen mağaza görevlileri aradan bir hafta geçtikten sonra yine aynı mağazaya gelen Yasin A.'yı görünce durumu polise bildirdi. Mağazadan spor ayakkabı çalan Yasin A., polis ekiplerince yakalandı.

Hırsızlık suçundan 4 kaydı bulunduğu öğrenilen Yasin A., Emniyet Müdürlüğü'nde alınan ifadesinin ardından Kocaeli Adliyesi'ne sevk edildi.

Ergün AYAZ İZMİT (Kocaeli), (DHA)

(Tür: Yurt)Çocuklara Bakıcılık Yapan Genç Kadına, Eniştesi Tecavüz Etti Hadise, Beyazıt Öztürk'le Aşk Yaşadığı İddialarına Son Noktayı Koydu: Eğleniyoruz, Aşk Olsa Söylerim

Son Dakika! Osmanbey'de Bir Kişi Raylara Düşerek Can Verdi, Metro Seferleri İptal Edildi