Azer Bülbül'ün Yarım Bıraktığı Filmi Tamamlamak İstiyor - Son Dakika

Azer Bülbül'ün Yarım Bıraktığı Filmi Tamamlamak İstiyor

12.01.2012 10:40
Azer Bülbül'ün Yarım Bıraktığı Filmi Tamamlamak İstiyor, System.String[]

Sanatçı Azer Bülbül'e ikizi kadar benzeyen Elbistanlı dekorasyon ustası Mahmut Balkış, hayatını kaybeden Azer Bülbül'ün yarım kalan filmini tamamlamak istediğini söyledi.

Sanatçı Azer Bülbül'e ikizi kadar benzeyen Elbistanlı dekorasyon ustası Mahmut Balkış, hayatını kaybeden Azer Bülbül'ün yarım kalan filmini tamamlamak istediğini söyledi.

Mahmut Balkış, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sanatçının ölümü üzerine kendisini arayan bir çok kişinin baş sağlığı dileğinde bulunduğunu, kendisinin de sanatçının ölümüne çok üzüldüğünü belirtti.

İnsanların kendisini Azer Bülbül'e ikizi kadar benzettiğini ifade eden Balkış, şunları kaydetti:

"Beni yolda görenler fotoğraf çektirmek istiyor, hatta İstanbul'a gittiğimde, beni Azer Bülbül zanneden çok sayıda kişi ile karşılaştım, bazıları ile tartıştığım dahi oldu. Azer Bülbül'ün ölümünden sonra ise çok sayıda taziye telefonu aldım. Mesaj çekenler, hatta iş yerime gelenler oldu. Yolda karşılaştığım bazı kişiler ile arkadaşlarım, 'başın sağ olsun' diyerek, taziyelerini ilettiler. Azer Bülbül'e benzediğim için çok mutluyum.

Azer Bülbül'ün ölümü beni herkesten çok üzdü. Ona bu kadar çok benziyor olmak, insanda ayrı bir duygu oluşturuyor. Azer Bülbül ile hep bir araya gelmek istemiştim ancak, bu nasip olmadı. Şimdi onun ardından faydalı bir iş yapmak istiyorum. Azer Bülbül'ün oynadığı bir film olduğunu öğrendim. O filmde Azer Bülbül'ün bıraktığı yerden devam etmek istiyorum."

- KAHRAMANMARAŞ

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Azer Bülbül'ün Yarım Bıraktığı Filmi Tamamlamak İstiyor - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Cumhurbaşkanı, güzel haberi Arhavi'de verdi! Sel mağdurlarının ödemeleri kısa sürede yapılacak 18:22 Cumhurbaşkanı, güzel haberi Arhavi'de verdi! Sel mağdurlarının ödemeleri kısa sürede yapılacak Son ankette sonuçlar dikkat çekti: Sadece 3 parti barajı geçebildi 17:53 Son ankette sonuçlar dikkat çekti: Sadece 3 parti barajı geçebildi PSV maçındaki performansıyla yıldızı parlayan Zahavi'nin menajeri, Fenerbahçe'yi neden reddettiklerini açıkladı 17:43 PSV maçındaki performansıyla yıldızı parlayan Zahavi'nin menajeri, Fenerbahçe'yi neden reddettiklerini açıkladı
Arka Sokaklar'ın Zeliş'i Yüsra Geyik'i böyle görmediniz! Parlak bikinisiyle dans ederken çekilen fotoğrafını paylaştı 17:28 Arka Sokaklar'ın Zeliş'i Yüsra Geyik'i böyle görmediniz! Parlak bikinisiyle dans ederken çekilen fotoğrafını paylaştı Kocaeli'de ilginç iddia: Kasap, doğranması için verdiğim eti, eksik ve kokmuş teslim etti 17:12 Kocaeli'de ilginç iddia: Kasap, doğranması için verdiğim eti, eksik ve kokmuş teslim etti Otele alınmayınca havuzu bastılar! Otelin isim ve sahibinin değişmesi nedeniyle içeri alınmayan tatilciler mağdur oldu 16:53 Otele alınmayınca havuzu bastılar! Otelin isim ve sahibinin değişmesi nedeniyle içeri alınmayan tatilciler mağdur oldu
Bıçakla boğazını kesip, intihara kalkıştı! Genci kanlar içinde gören yakınları kahroldu 16:35 Bıçakla boğazını kesip, intihara kalkıştı! Genci kanlar içinde gören yakınları kahroldu Sarı-Kırmızılıların yeni transferi Cicaldau'nun sevgilisinin paylaşımları 'Come to Galatasaray yenge' yorumlarına boğuldu 15:36 Sarı-Kırmızılıların yeni transferi Cicaldau'nun sevgilisinin paylaşımları 'Come to Galatasaray yenge' yorumlarına boğuldu
Advertisement