Baba Sahne'de 3 Eğlenceli Gösteri! - Son Dakika

Baba Sahne'de 3 Eğlenceli Gösteri!

12.03.2019 09:56
Baba Sahne'de 3 Eğlenceli Gösteri!, System.String[]

'Caligula' ve "AşkÖlsün" ile Caner Güler'in eğlenceli gösterisi "Sen Gülersen, Caner Güler", Baba Sahne'de seyirciyle buluşuyor.

Kanlı Komedya 'Caligula' 18 Mart ve 26 Mart'ta; "AşkÖlsün" ve "Sen Gülersen, Caner Güler" ise 24 Mart'ta art arda izlenebilir.

Bulgar yazar Stefan Tsanev'in kaleme aldığı, Ragıp Yavuz'un yönettiği Kanlı Komedya 'Caligula'da Levend Öktem, Ahmet Saraçoğlu, Ecem Üstündağ ve Pınar Coşkun birlikte rol alıyor. Oyun, sanata ve edebiyata katkılarıyla olduğu kadar, halkına ve çevresine yaşattığı zorbalık, vahşet ve sapkınlıklarıyla da tanınan Roma İmparatoru Caligula'nın hikâyesi üzerinden, halkın özgürlük ve demokrasi arayışına eleştirel ve trajikomik bir yaklaşım sunuyor. Kanlı Komedya 'Caligula', 18 Mart 2019 Pazartesi ve 26 Mart 2019 Salı akşamları 20.30'da seyirciyle buluşacak.

Tiyatroseverleri ilişkilere, gündelik hayata dair hem eğlenceli hem de hüzünlü bir sorgulamaya davet eden "AşkÖlsün" ise; 24 Mart 2019 Pazar günü saat 16.00'da sahnelenecek. Günay Karacaoğlu'nun tek başına rol aldığı "AşkÖlsün", sevmek ve sevilmek üzerine kurgulanmış trajikomik bir hayat hikâyesi... Murat İpek'in yazdığı, Barış Dinçel'in yönettiği kahkaha dolu oyun aynı zamanda Baba Sahne'nin ilk prodüksiyonu.

Aynı günün akşamında, saat 20.30'da ise; çok sevilen dizilerin başarılı senaristi Caner Güler'in kişisel talihsizliklerinden renkli bir seçki sunduğu eğlenceli gösterisi "Sen Gülersen, Caner Güler" Baba Sahne'ye konuk olacak. "Ayrılsak da Beraberiz", "Çocuklar Duymasın", "Yarım Elma", "Seksenler", "Yasemince", "En Son Babalar Duyar", "Emret Komutanım" gibi onlarca dizinin senaryosuna imza atan Caner Güler, bu defa eğitimini aldığı asıl iş olan oyunculuğu yapmak üzere sahneye çıkıyor ve yaşadığı gerçek olayları anlattığı "Sen Gülersen, Caner Güler" adlı tek kişilik gösterisiyle güldürüyor.

Baba Sahne'de 3 Eğlenceli Gösteri!

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Baba Sahne'de 3 Eğlenceli Gösteri! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Türk gemisi için devrede! Tüm yetkililere talimat verdi Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı Sağlık Bakanı Koca, haritayla paylaştı! İşte il il aşı olanların sayısı Kuraklık tehlikesi sonrası yeni düzenleme hayata geçti! Binalarda yağmur suyu toplama sistemi artık zorunlu Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı 'La Casa de Papel' dizisinin Tokyo'su Ursula Corbero, üstsüz pozlarıyla takipçilerini mest etti İbrahim Tatlıses'i topa tutan Aydilge eleştirilerine bugün de devam etti Ankara oyun havası oynayan Aleyna Tilki'nin performansı takipçileri tarafından beğenilmedi