Babası tarafından öldüresiye dövülen 2 aylık Cihan bebekten güzel haberler var - Son Dakika

Babası tarafından öldüresiye dövülen 2 aylık Cihan bebekten güzel haberler var

06.12.2021 11:18

Gaziantep'te ağladığı için babası Yunus Göç tarafından dövülen 2 aylık Cihan bebek, tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi. Sağlığına kavuşan Cihan bebek, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ekipleri tarafından korumaya alındı.

Fabrika işçisi olan Yunus Göç, 29 Kasım'da Kahvelipınar Mahallesi'ndeki evinde, ağladığı için 2 aylık bebeğini dövdü. Şiddet sırasında cep telefonu kamerasıyla kaydedilen görüntüler, sosyal medyada tepki toplarken, hastaneye kaldırılan Cihan bebek, yoğun bakım ünitesinde tedaviye alındı. Gözaltına alınan Yunus Göç ise mahkemece tutuklandı.

BU SABAH TABURCU EDİLDİ

Beyin kanaması geçirdiği belirlenen ve yoğun bakımda iyileşme göstermesinin ardından normal servise alınan Cihan bebek, bu sabah taburcu edildi. Sağlığına kavuşan bebek, günlerdir hastanede takibini yapan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ekiplerince korumaya alınarak yurda götürüldü.

Cihan bebek taburcu oldu

"BEYNİNDE KALICI BİR HASAR YOK"

Cihan bebeğin tedavisini takip eden Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Dr. İsmail Demir, "Bebeğimiz bize geldiğinde durumu iyi değildi. Beyinde kanama mevcuttu. Hemen yoğun bakımda tedaviye aldık. Zor bir süreçti. Sonunda Cihan bebek sağlığına kavuştu. Yaptığımız son kan tetkiklerinde bir problem görünmüyor, solunum ve beslenmesi de iyi durumda. Beyninde kalıcı bir hasar da mevcut gözükmüyor. El, kol ve bacaklarını rahatlıkla hareket ettirebiliyor. Sağlığına kavuşan bebeğimizi taburcu etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Tabi minik hastamızın kontrol ve takipleri devam edecek" dedi.

Cihan bebek taburcu oldu

BÜYÜK MUTLULUK DUYDULAR

Bebeğin tedavi gördüğü özel hastanenin genel müdürü Cengiz Bayram ise Cihan'ı sağlıklı uğurlamaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi.

YORUMLAR (1)
  • Kemal Yavuz: Böyle canilerin ömür boyu hapis cezasına mahkum edilmesi gerekirken takım elbise giyip tahliye talebinde bulunup tahliye edildiklerini görüyoruz. ne kadar sınır edici bir durum. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Babası tarafından öldüresiye dövülen 2 aylık Cihan bebekten güzel haberler var - Son Dakika


Advertisement