Bakan Arslan'dan Asker Ailesine Bayram Sürprizi - Son Dakika

Bakan Arslan'dan Asker Ailesine Bayram Sürprizi

15.06.2018 10:42

Bakan Arslan'dan asker ailesine bayram sürprizi Arslan, uzun süre görevde olan askeri ailesiyle telefonda görüştürdü UDH Bakanı Ahmet Arslan, "Bataklık kurutmak adına terör örgütünün hangi terör örgütü olursa olsun. Arkasında kim olursa olsun.

Bakan Arslan'dan asker ailesine bayram sürprizi

Arslan, uzun süre görevde olan askeri ailesiyle telefonda görüştürdü

UDH Bakanı Ahmet Arslan, "Bataklık kurutmak adına terör örgütünün hangi terör örgütü olursa olsun. Arkasında kim olursa olsun. Tepelediğini, tepesine bindiğini, olduğu yerde yok ettiğini gördük"

KARS - Bakan Ahmet Arslan, uzun süre görevde olduğu için ailesiyle görüşemeyen Komando Taburu'nda görevli askeri bayram sabahı ailesiyle telefonda görüştürdü. Bakan Arslan'ın asker ailesine bayram sürprizi duygulu anlar yaşanmasına neden oldu.

Türkiye'nin geleceğe emin adımlarla yürüdüğünü ifade eden Bakan Arslan, içeride ve dışarıda terör örgütünün tepesine binildiğini ve olduğu yerde yok edildiğini belirtti.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Bayram Namazı'nın ardından Kaymakam Ercan Öter ile birlikte Kağızman Komando Taburu'nu ziyaret etti. Bakan Arslan'ı Komando Taburu girişinde Tabur Komutanı Albay Ahmet Karaçam karşılaştı.

Askerin bayramını kutlayan Arslan, bir süre Komando Tabur Komutanı Ahmet Karaçam'dan sohbet etti.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Türkiye'nin geleceğe emin adımlarla yürüdüğünü, ister içeride ister dışarıda, bataklık kurutmak adına terör örgütünün hangi terör örgütü olursa olsun. Arkasında kim olursa olsun. Tepelediğini, tepesine bindiğini, olduğu yerde yok ettiğini gördük. Allah sizlerden razı olsun. ve inşallah sizin sayenizde gelecek nesillere daha iyi bir ülke bırakacağız. Daha iyi bir vatan bırakacağız" dedi.

Siz bu görevi yaparken, bizler de aldığımız sorumluluk çerçevesinde bu ülkeyi daha imar edebilmek, daha mağmur edebilmek ve gelecek nesillere daha iyi şartlarda bırakabilmek adına sizin gibi bizde gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Tekrar bu kutlu davada, bu kutlu mücadelede şehit olan arkadaşlarımız, şehit olan arkadaşlarınız var. Onların hepsine rahmet diliyoruz. Minnetle yad ediyoruz. ve rabbim onların şefaatine bizleri nail eylesin" diye konuştu.

Daha sonra askerle bayramlaşan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, görevde olduğu için uzun süre ailesiyle görüşemeyen asker Tolga Yılmaz'ın babasıyla görüştü. Bir süre Tolga Yılmaz'ın babası İlkay Yılmaz ile görüşen Arslan, daha sonra telefonunu Tolga Yılmaz'a vererek babasıyla görüştürdü.

Arslan, daha sonra Kağızman Komando Taburu'ndan ayrıldı.

Bakan Arslan'dan Asker Ailesine Bayram Sürprizi
Bakan Arslan'dan Asker Ailesine Bayram Sürprizi
Bakan Arslan'dan Asker Ailesine Bayram Sürprizi
Bakan Arslan'dan Asker Ailesine Bayram Sürprizi

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Bakan Arslan'dan Asker Ailesine Bayram Sürprizi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Masumlar Apartmanı'nın 19. bölüm fragmanı yayınlandı! İnci, Safiye'yle aynı evde yaşamaya karar veriyor ALS hastalığına yakalanan eski Karabüksporlu Shelton, hayatını kaybetti S&P Türkiye'nin kredi notunu 'B+' olarak teyit etti, görünümünü değiştirmedi Survivor'dan diskalifiye edilen Cemal Hünal'a eşi Lale Cangal'dan mesaj: Kocacığım çabuk gel İsmi ve senaristi değişen Babam Çok Değişti dizisi final yapma kararı aldı İngiltere Başbakanı Johnson: Yeni mutasyon öncekinden daha öldürücü Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı Babasının 2 tır şoförüyle tartıştığını gören çocuk, torpidodan aldığı silahla dehşet saçtı: 1 ölü, 1 yaralı