Son Dakika Haberleri: Bakan Yıldırım Türkü Söyledi

Bakan Yıldırım Türkü Söyledi

7 yıl önce

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, katıldığı programda konser veren grupla birlikte türkü söyledi."Uzun İnce Bir Yoldayım" türküsünü seslendiren Bakan Yıldırım'a fahri doktora diploması verildi.

Bakan Yıldırım Türkü Söyledi, System.String[]

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, katıldığı programda konser veren grupla birlikte türkü söyledi. "Uzun İnce Bir Yoldayım" türküsünü seslendiren Bakan Yıldırım'a fahri doktora diploması verildi.


Işık Üniversitesi'nin Maslak Kampüsü'nde düzenlenen törenle, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'a fahri doktora diploması verildi. Tören, saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Daha sonra Grup Ayışığı'nın mini bir konser vermesinin ardından, Bakan Yıldırım da konser sonrası sahneye çıkarak grupla birlikte "Uzun İnce Bir Yoldayım" türküsünü söyledi.


Işık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nafiye Güneç Kıyak ile Feyziye Mektepleri Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Tufan Dursunoğlu'nun konuşmalarından sonra Binali Yıldırım'a fahri doktora diploması verildi. Cübbe giyen Yıldırım, kürsüye gelerek teşekkür konuşması yaptı. - İSTANBUL

Haber Yayın Tarihi: 25.04.2013 01:10 Kaynak: İHAFelsefe öğretmeninin havuz keyfi, ameliyat masasında bitti
Bombalı paketi açan rektörün eli koptu, eşinin de gözü ağır hasar gördü Ahmet Davutoğlu ve ekibinin ardından AK Parti'den iki kişi daha istifa etti