İvrindi'nin kırsal mahalle yollarında asfaltlama çalışması sürüyor - Son Dakika

İvrindi'nin kırsal mahalle yollarında asfaltlama çalışması sürüyor

10.08.2022 12:18
İvrindi'nin kırsal mahalle yollarında asfaltlama çalışması sürüyor

Balıkesir'in İvrindi ilçesinde toplam 33,6 kilometre uzunluğundaki kırsal mahalle yollarında asfaltlama çalışmalarına devam ediliyor.

Balıkesir'in İvrindi ilçesinde toplam 33,6 kilometre uzunluğundaki kırsal mahalle yollarında asfaltlama çalışmalarına devam ediliyor.

İvrindi Belediyesi ile Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerince yürütülen çalışmaları AK Parti İlçe Başkanı Muharrem Akçal ile yerinde inceleyen İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz, yetkililerden bilgi aldı.

Büyükşehir Belediyesi ile uyum içinde çalıştıklarını ve her alanda desteklerini hissettiklerini belirten Cengiz, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'a destekleri için teşekkür etti.

İşçilerle sohbet edip tatlı ikram eden Cengiz, "Toplamda 18 mahallemizi birbirine bağlayan yolların ulaşım sorununu nihayete erdirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu uğurda emek veren tüm çalışanlara canı gönülden teşekkür ediyorum. Ulaşım ağının genişlemesi, konforun sağlanması ve vatandaşlarımızdan memnuniyetlerini duymak en büyük moral ve enerji kaynağımız. Tüm hemşehrilerimizin memnuniyeti için yoğun çalışmalarımızı mesai kavramı gözetmeksizin sürdüreceğiz." değerlendirmesinde bulundu.

YORUMLAR
500
Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, Balıkesir'de gençlerle buluştu Açıklaması Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, Balıkesir'de gençlerle buluştu Açıklaması İzmir'de Roma dönemine ait olduğu değerlendirilen 2 bin yıllık mozaik ele geçirildi İzmir'de Roma dönemine ait olduğu değerlendirilen 2 bin yıllık mozaik ele geçirildi Aydın'da 90 düzensiz göçmen yakalandı Aydın'da 90 düzensiz göçmen yakalandı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İvrindi'nin kırsal mahalle yollarında asfaltlama çalışması sürüyor - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement