Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Yücel Yılmaz haberleri, Yücel Yılmaz son dakika, son dakika Yücel Yılmaz

Son Dakika Yücel Yılmaz Haberleri

Son dakika Yücel Yılmaz haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son yücel yılmaz haberleri anında burada.


 • 23.11.2023 23 Kas 09:17 Eğitime ve eğitimciye destek veren Başkan Yılmaz'a teşekkür

  Eğitime ve eğitimciye destek veren Başkan Yılmaz'a teşekkür Eğitime destek veren ve eğitimcinin yanında olan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'a öğretmenlerden teşekkür geldi.

 • 21.11.2023 21 Kas 16:51 Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Öğretmenlere İndirim Müjdesi Verdi

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Öğretmenlere İndirim Müjdesi Verdi Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle öğretmenlere indirim müjdesi verdi. Öğretmenler artık Büyükşehre ait otobüslere yüzde 59 ile yüzde 76 oranında indirimli binecek. Ayrıca öğretmenler, 21-24 Kasım tarihleri arasında Balbucks, OnHann Otel ve restoranlarından yüzde 20 indirimli faydalanacak.

 • 21.11.2023 21 Kas 16:10 Balıkesir'de çocuklar etkinlik dolu tatil yaptı

  Balıkesir'de çocuklar etkinlik dolu tatil yaptı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, çocuklar ara tatili dolu dolu geçirsin diye düzenlediği Çocuk Etkinlikleri Şenliği'nde çocuklar gülmekten göz açamadı.

 • 21.11.2023 21 Kas 16:06 Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Manyas'ta Kadın Kooperatifini Ziyaret Etti

  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Manyas'ta Kadın Kooperatifini Ziyaret Etti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Manyas ilçesinde kadın kooperatifinin üyeleriyle bir araya geldi. Yılmaz, Manyas Kaymakamı Emre Yeşil'le birlikte Girişim, Üretim ve İşletme Kooperatifini ziyaret etti. Kooperatifin üyeleriyle bir araya gelen Yılmaz, kooperatifçiliğin üretmek ve ürettiğini en iyi şekilde değerlendirmek olduğunu belirtti. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz, kooperatifin ürettiği eserlerin Büyükşehir tarafından değerlendirileceğini ve bazılarının hediye olarak, bazılarının ise ihtiyaç sahiplerine destek olarak kullanılacağını ifade etti. Yılmaz, üreten kadınların yanında olduklarını vurguladı.

 • 21.11.2023 21 Kas 14:19 Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Çocuk Etkinlikleri Şenliği

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Çocuk Etkinlikleri Şenliği Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, çocuklar ara tatili dolu dolu geçirsin diye düzenlediği Çocuk Etkinlikleri Şenliği'nde çocuklar gülmekten göz açamadı.

 • 20.11.2023 20 Kas 17:13 Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Gömeç'te Dalış Köyü'nü Açıyor

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Gömeç'te Dalış Köyü'nü Açıyor Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Türkiye'nin ilk Dalış Köyü'nü Gömeç'te inşa ederek açılışa hazırlanıyor. Proje, Balıkesir'in turizm potansiyelini artırmayı hedefliyor ve ekonomiye değer katacak bir yatırım olarak görülüyor.

 • 20.11.2023 20 Kas 17:10 Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Ülkü Yolu'nun Ocak Ayında Açılışını Müjdeledi

  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Ülkü Yolu'nun Ocak Ayında Açılışını Müjdeledi Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Edremit bölgesindeki trafik yoğunluğunu azaltmak amacıyla başlatılan Ülkü Yolu'nun Ocak ayında resmi açılışını gerçekleştireceklerini duyurdu. 7 kilometre uzunluğunda olan ve bisiklet yolu, kaldırım ve aydınlatma direkleri bulunan Ülkü Yolu, bölge halkının ve turistlerin rahatlıkla kullanabileceği bir yol olarak tasarlandı.

 • 19.11.2023 19 Kas 16:12 Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz Havran ilçesini ziyaret etti

  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz Havran ilçesini ziyaret etti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Havran ilçesinde meydana gelen hortum felaketinde zarar gören vatandaşları ziyaret etti. Yılmaz, Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy ile bir araya gelerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 • 17.11.2023 17 Kas 11:54 Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Çiftçilere Ot Balyalarını Hibe Ediyor

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Çiftçilere Ot Balyalarını Hibe Ediyor Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, yol kenarları ve havayollarının kenarlarından biçtiği otları balya haline getirerek kırsalda geçimini hayvancılıkla sağlayan çiftçilere yüzde 100 hibe ile dağıtıyor. Başkan Yücel Yılmaz'ın talimatıyla gerçekleştirilen bu destekle, 2 yıldan bu yana 500'ün üzerinde çiftçiye ot balyaları dağıtıldı. Büyükşehir Belediyesi, kırsal kalkınmaya verdiği önemi göstererek çiftçilere tohum, fidan, canlı hayvan, tarım aleti ekipmanları ve mera ıslahı gibi birçok destek sağlamaktadır.

 • 16.11.2023 16 Kas 23:15 Balıkesir'de üniversite öğrencisine su bedava

  Balıkesir'de üniversite öğrencisine su bedava - Balıkesir'de üniversite öğrencisine su bedava Başkan Yücel Yılmaz üniversite öğrencisine suyu bedava yaptı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, "Yaptık, yine biz yapıyoruz" diyerek Balıkesir'de eğitim öğretim gören tüm üniversite öğrencilerine suyu bedava yaptı.

 • 16.11.2023 16 Kas 13:05 Balıkesir'de üniversite öğrencisine su bedava

  Balıkesir'de üniversite öğrencisine su bedava Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, "Yaptık, yine biz yapıyoruz" diyerek Balıkesir'de eğitim öğretim gören tüm üniversite öğrencilerine suyu bedava yaptı.

 • 02.11.2023 02 Kas 17:05 Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, OSB Yolu'nun 3. kısmındaki çalışmaları inceledi

  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, OSB Yolu'nun 3. kısmındaki çalışmaları inceledi Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Organize Sanayi Bölgesi'nin trafiğini rahatlatmak amacıyla başlattığı 3 etaplı 4 bin 700 metrelik OSB Yolu'nun Çayırhisar Mahallesi içerisinden geçen 3. kısmındaki çalışmaları yerinde inceledi. Yolun tamamlanmasıyla şehir trafiği rahat bir nefes alacak.

 • 25.10.2023 25 Eki 16:06 Balıkesir'de Cumhuriyet yaşıtı "ulu çınarlar" unutulmadı

  Balıkesir'de Cumhuriyet yaşıtı 'ulu çınarlar' unutulmadı Balıkesir Kent Konseyi Şehre Vefa Meclisi üyeleri, Cumhuriyet'in ilanının 100. yıl dönümü dolayısıyla il sınırları içinde yaşayan Cumhuriyet ile aynı yıl doğumlu vatandaşları ziyaret etti.

 • 19.10.2023 19 Eki 17:40 Başkan Yücel Yılmaz 20 ilçenin muhtarlarıyla bir araya geldi

  Başkan Yücel Yılmaz 20 ilçenin muhtarlarıyla bir araya geldi Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle 20 ilçenin muhtarlarıyla bir araya geldi.

 • 19.10.2023 19 Eki 17:28 Balıkesir'de Kadın Briç Takımı Dünya İkincisi

  Balıkesir'de Kadın Briç Takımı Dünya İkincisi Balıkesir'de, kadın milli briç takımı oyuncusu Dr. Özlem Kandolu ile öğretmen Ayşe Tuna Elmas, Fas'ın Marakeş kentinde düzenlenen dünya şampiyonasında dünya ikincisi oldu. Başarılı sporcular, Balıkesir'de düzenlenen amatör sporcular ödül töreninde de ödüllendirildi.

 • 19.10.2023 19 Eki 15:36 Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nden amatör spor kulüplerine 30 milyon TL destek

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nden amatör spor kulüplerine 30 milyon TL destek Amatör Spor Haftası kapanış törenine katılan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, amatör spor kulüplerine bu yıl için 30 milyon TL maddi destek sağlayacaklarını belirterek, spora her noktada destek olacaklarını söyledi.

 • 17.10.2023 17 Eki 19:20 Belediye başkanlığına aday olacağı söylenen Hülya Avşar konuştu: Hazır değilim

  Belediye başkanlığına aday olacağı söylenen Hülya Avşar konuştu: Hazır değilim Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan spor kompleksinin açılışına katılan Hülya Avşar, belediye başkanlığına aday olacağı söylentisiyle ilgili "Hazır değilim" ifadelerini kullandı.

 • 16.10.2023 16 Eki 20:06 Büyükşehir, oyun parkı bulunmayan mahalle bırakmayacak

  Büyükşehir, oyun parkı bulunmayan mahalle bırakmayacak Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, 20 ilçede son 1 yılda 60 adet park ve çocuk oyun parkında çalışmalarını gerçekleştirerek mevcut durumu yeterli olmayan parkları yeniledi, ihtiyaç duyulan alanlarda da yeni park alanı oluşturdu. Büyükşehir, özellikle her çocuğun kendi mahallesinde güvenli bir şekilde oyun oynayabilmesi amacıyla oyun parkı bulunmayan mahallelere öncelik verecek.

 • 12.10.2023 12 Eki 20:31 Vatandaşlar Başkan Yücel Yılmaz'a Teşekkür Etti

  Vatandaşlar Başkan Yücel Yılmaz'a Teşekkür Etti Altıeylül İlçesi'nin Ovaköy, Halalca, Köseler ve Balıklı kırsal mahallelerinde yaşayan vatandaşlar, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'a teşekkür etti. Vatandaşlar, yapılan yatırımlar ve hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Yılmaz'ı bağrına bastı. Başkan Yılmaz da vatandaşların taleplerini dinleyerek, desteklerini anlattı ve hayatını kaybeden mesai arkadaşlarının ailelerini ziyaret etti.

 • 10.10.2023 10 Eki 09:40 Balıkesir Büyükşehir'den üreticiye süt otu tohumu desteği

  Balıkesir Büyükşehir'den üreticiye süt otu tohumu desteği Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, 20 ilçeden 2 bin 600 üreticiye yüzde 75'i hibe ile 130 bin kilogram süt otu tohumu dağıttı.

 • 04.10.2023 04 Eki 17:01 Balıkesir'de Yerel Yönetimler ve Tarım Çalıştayı Düzenlendi

  Balıkesir'de Yerel Yönetimler ve Tarım Çalıştayı Düzenlendi Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen 3. Yerel Yönetimler ve Tarım Çalıştayı, 30 büyükşehir belediyesi ve birçok ülkeden yerel yönetimleri bir araya getirdi. Çalıştay, tarım alanında bilgi paylaşımı ve ortak projelerin geliştirilmesini hedefliyor. Açılış konuşmasını yapan Uluslararası Tarım Şehirleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Mücahit Sami Küçüktığlı, tarım belediyeciliğinin önemine vurgu yaparak Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'a teşekkür etti. Çalıştaya katılan yerel yönetimler, tarımın geliştirilmesi ve şehirlerin bereketinin artırılması konusunda çalışmalarını paylaştılar.

 • 04.10.2023 04 Eki 15:14 Balıkesir'de "30 Büyükşehir ve Uluslararası Yerel Yönetimler Tarım Çalıştayı" başladı

  Balıkesir'de '30 Büyükşehir ve Uluslararası Yerel Yönetimler Tarım Çalıştayı' başladı Balıkesir'de, Uluslararası Tarım Şehirleri Birliğince (AGRICITIES) bu yıl 3'üncüsü düzenlenen "30 Büyükşehir ve Uluslararası Yerel Yönetimler Tarım Çalıştayı"nın açılışı gerçekleştirildi.

 • 26.09.2023 26 Eyl 20:13 Büyükşehir'den üreticiye 10 milyon değerinde selektör makinesi

  Büyükşehir'den üreticiye 10 milyon değerinde selektör makinesi Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, 10 milyon lira değerinde 25 adet tohum temizleme makinesini (selektör) 12 ilçeye hibe etti. Tohum temizleme makineleri sayesinde rekabet gücü yüksek ürünler yetiştirilerek yerel ekonominin gücüne güç katılması hedefleniyor.

 • 22.09.2023 22 Eyl 16:34 Türkiye'den Avrupa Hareketlilik Haftası'na 630 Belediye Katıldı

  Türkiye'den Avrupa Hareketlilik Haftası'na 630 Belediye Katıldı Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, bu yıl Türkiye'den Avrupa Hareketlilik Haftası'na 630'un üstünde belediyenin katıldığını açıkladı. Yılmaz, her yıl biraz daha artan bir bilinçle hareketlilik haftasına katılım sağlandığını belirtti. Avrupa Hareketlilik Haftası Arabasız Gün etkinliği ise Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) ev sahipliğinde gerçekleştirildi ve TBB Başkanı Yücel Yılmaz, Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı, Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut ve bisiklet grubu etkinliğe katıldı. Yılmaz, etkinlikte yaptığı konuşmada, Avrupa Hareketlilik Haftası'nın 16 Eylül'de başladığını ve bugün son gün olduğunu belirtti. Ayrıca, Türkiye'den en çok katılımın olduğu etkinliklerin İzmir, Konya, Ankara ve Bursa'da gerçekleştirildiğini söyledi. Etkinliğin amacının vatandaşların daha az karbon salımıyla şehirlerde yaşamasını, şehirlerini keşfederek dolaşmasını ve toplu ulaşım araçlarının sayısını artırmayı hedeflediğini vurgulayan Yılmaz, katılan bütün belediyelere teşekkür etti.

 • 18.09.2023 18 Eyl 11:28 Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, faaliyetleri ve projeleri hakkında sunum gerçekleştirdi

  Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, faaliyetleri ve projeleri hakkında sunum gerçekleştirdi Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi binası sinema salonunda belediyenin faaliyetlerini ve projeleri hakkında ziyarette bulunan konuklara sunum gerçekleştirdi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, AK Parti Balıkesir Milletvekilleri İsmail Ok, Mustafa Canbey, Ali Taylan Öztaylan, Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir Milletvekili Ekrem Gökay Yüksel, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz; Altıeylül Belediye Başkanlığına ziyarette bulundu. Başkan Avcı, mevcut belediye binasından ayrıldıklarını ve Altıeylül ilçesinin sınırları içerisinde bulunan 7 hizmet binasında vatandaşlara hizmet verdiklerini ifade etti. Başkan Avcı, birim birim Altıeylül Belediyesi'nin faaliyetlerini anlattığı sunumda, sosyal belediyecilik anlayışıyla Altıeylül'de bulunan ihtiyaç sahiplerine yapılan sosyal yardımlar konusunda bilgiler verdi. Tamamlanan projeler ve devam eden projeler hakkında bilgiler veren Başkan Avcı, Altıeylül Belediyesi'nin hedeflerini paylaştı.

 • 16.09.2023 16 Eyl 10:57 Balıkesirspor Transfer Döneminde 11 Takviye Yaptı

  Balıkesirspor Transfer Döneminde 11 Takviye Yaptı Balıkesirspor, TFF 3. Lig 4. Grup takımlarından transfer yasağını kaldırarak son gün 11 oyuncuyla kadrosunu güçlendirdi. Birol Parlak, Ömer Faruk Yaylacı, Berke Doğukan Önde, Utkan Gökçen, Görkem Kıran, Hüseyin Altıntaş, Rahmi Anıl Başaran, Asım Hamza Çebi, Oktay Bala, Muhsin Yıldırım ve Erkan Süer takıma katıldı. Başkan Nedim Ömer, destekleri için Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Başkan Vekili Yasin Sağay'a teşekkür etti.

 • 11.09.2023 11 Eyl 12:47 İvrindi'de deforme olan yollara sıcak asfalt

  İvrindi'de deforme olan yollara sıcak asfalt İvrindi'de deforme olan yollara sıcak asfalt Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, İvrindi İlçesi'nde deforme olan yollara sıcak asfalt serimi gerçekleştiriyor.

 • 08.09.2023 08 Eyl 18:13 Balıkesir Büyükşehir Belediyesi 200 Otobüs ve 47 Noktada Ücretsiz İnternet Hizmeti Sunuyor

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi 200 Otobüs ve 47 Noktada Ücretsiz İnternet Hizmeti Sunuyor Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, şehir genelinde 200 otobüs ve 47 noktada ücretsiz internet hizmeti sunarak örnek olmaya devam ediyor. Ücretsiz internet hizmeti, otobüsler, parklar ve meydanlar gibi 247 farklı noktada kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görüyor.

 • 07.09.2023 07 Eyl 13:56 Zabıta Teşkilatı'nın 197. yıl dönümü kutlandı

  Zabıta Teşkilatı'nın 197. yıl dönümü kutlandı Zabıta Teşkilatı'nın kuruşunun 197'nci yıl dönümü nedeniyle minik çocuklar Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'ı ziyaret etti ve telsizden anons geçerek tüm zabıtaların haftasını kutladı. Ayrıca Atatürk heykeline çelenk sunuldu.

 • 06.09.2023 06 Eyl 12:34 Balıkesir'in kurtuluş yıl dönümü geleneksel "Tülütabaklar" gösterisiyle renklendi

  Balıkesir'in kurtuluş yıl dönümü geleneksel 'Tülütabaklar' gösterisiyle renklendi Balıkesir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 101'inci yıl dönümü, geleneksel "Tülütabaklar" gösterisinin yapıldığı tören ve etkinliklerle kutlandı.

 • 04.09.2023 04 Eyl 17:04 Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Yeni Karesi Konutları'nda Memnuniyet

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Yeni Karesi Konutları'nda Memnuniyet Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'ın özverili çalışmalarıyla tamamlanan Yeni Karesi Konutları'ndan site sakinleri oldukça memnun olduklarını dile getirdi. Aydınlatma, güvenlik kameraları ve çevre düzenlemeleriyle bölgeyi daha güvenli bir hale getiren Büyükşehir, oluşturduğu aktivite alanlarıyla da bölgeyi konforlu ve canlı bir yaşam alanına dönüştürdü.

 • 24.08.2023 24 Ağu 15:22 Türkiye ve Japonya Arasında Yapılan İş Birliğiyle Kahramanmaraş Model Kent Olacak

  Türkiye ve Japonya Arasında Yapılan İş Birliğiyle Kahramanmaraş Model Kent Olacak Türkiye ve Japonya arasında yapılan iş birliği kapsamında, 6 Şubat depremlerinin merkez üssü Kahramanmaraş, 'Afet Risk Azaltma ve Atık Yönetimi Konusunda Yerel Belediyelerin Kapasite Geliştirme Projesi'nin model kenti seçildi. Projenin detayları, Japonya Büyükelçiliği'nde düzenlenen programla duyuruldu. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Japon dostların tecrübelerinden ve risklerle başa çıkma konusundaki uzmanlıklarından faydalanmanın büyük bir güç ve ilham verdiğini belirtti.

 • 22.08.2023 22 Ağu 19:23 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, Balıkesir'de Partililerle Buluştu

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, Balıkesir'de Partililerle Buluştu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, Balıkesir'de partililerle buluştu ve esnafı ziyaret etti. Balıkesir İl Başkanlığı'nda yönetim kurulu üyeleri, gençlik kolları ve ilçe başkanlarıyla bir araya gelen Yılmaz, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'a da ziyarette bulundu. Yılmaz, Balıkesir'e yapılan hizmetlerin kendilerini mutlu ettiğini belirterek, Yücel Yılmaz'ın şehre kazandırdığı hizmetleri yerinde incelemekten mutluluk duyduğunu ifade etti. Ayrıca Milli Kuvvetler Caddesi esnafını ziyaret eden Yılmaz, Zağnos Paşa Camisi Meydanı'nda incelemeler yaparak vatandaşlarla sohbet etti.

 • 22.08.2023 22 Ağu 16:53 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, Balıkesir'de Teşkilatları Ziyaret Etti

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, Balıkesir'de Teşkilatları Ziyaret Etti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 2024 seçimleri öncesinde Balıkesir'de AK Parti teşkilatlarıyla bir araya geldi. Yılmaz, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'ı da ziyaret ederek başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti. Ayrıca Yılmaz, Balıkesir'de hayata geçirilen yatırımları yerinde inceledi.

 • 17.08.2023 17 Ağu 09:15 Balıkesir'de En Büyük Pazar Yeri Otopark Sorunu Çözüldü

  Balıkesir'de En Büyük Pazar Yeri Otopark Sorunu Çözüldü Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Gümüşçeşme Kapalı Pazar Yeri'nin otopark sorununu çözdü. Yapılan 4 bin 400 metrekarelik otopark sayesinde pazarcılar ve vatandaşlar ücretsiz olarak araçlarını park edebiliyor. Pazarcıların cirosu yüzde 25 artarken, vatandaşlar da rahatlıkla alışveriş yapabiliyor. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan otopark ve çocuk parkı, pazara hızlı giriş çıkışı sağlayarak müşteri sayısını artırdı. Pazarcılar ve vatandaşlar, otoparkın hizmete açılmasından memnuniyetlerini dile getirdi.

 • 15.08.2023 15 Ağu 23:23 Sındırgı'ya kilometrelerce sıcak asfalt serilecek

  Sındırgı'ya kilometrelerce sıcak asfalt serilecek Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Sındırgı ilçesine büyük bir yatırım yapacaklarını açıkladı. Yılmaz, şu ana kadar 57 kilometre asfalt serimi gerçekleştirdiklerini ve sezon sonuna kadar 70 kilometre daha asfalt serimi yapacaklarını belirtti. Başkan Yılmaz, 40 derece sıcakta asfalt serimi gerçekleştiren işçilere soğuk meşrubat ve baklava ikram etti. Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş da Büyükşehir Belediyesi'nin Sındırgı'ya büyük bir yatırım yaptığını vurgulayarak, Yücel Yılmaz'ın Balıkesir için büyük bir şans olduğunu ifade etti.

 • 15.08.2023 15 Ağu 11:20 Başkan Yılmaz, işçilere sıcak hava altında sürpriz yaptı

  Başkan Yılmaz, işçilere sıcak hava altında sürpriz yaptı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, 40 derece sıcağın altında asfalt serimi gerçekleştiren işçilere soğuk meşrubat ve baklava sürprizi yaptı. Başkan Yılmaz, Sındırgı'da şuana kadar 57 kilometre asfalt serimi gerçekleştirdiklerini ve sezon sonuna kadar 70 kilometre daha asfalt serimi yapacaklarını belirtti.

 • 10.08.2023 10 Ağu 15:36 Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Kepsut'ta 85 Üreticiye 585 Küçükbaş Hayvan Desteği Sağladı

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Kepsut'ta 85 Üreticiye 585 Küçükbaş Hayvan Desteği Sağladı Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Kepsut'ta 85 üreticiye 585 küçükbaş hayvan desteği sağladı. Damızlık Üretim Tesisinden seçilen hayvanlar, üreticilere dağıtıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, tarım şehri olan Balıkesir'in üreticilere desteklerinin artarak devam edeceğini belirtti.

 • 08.08.2023 08 Ağu 17:14 Hem zeytinlikler, hem de işçiler tozdan kurtuldu

  Hem zeytinlikler, hem de işçiler tozdan kurtuldu Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Gömeç Ulubeyler Yolu'nu sıcak asfaltla kaplayarak zeytinliklerin ve işçilerin tozdan kurtulmasını sağladı. Yolun asfaltlanmasıyla birlikte kırsal mahalle sakinleri de memnuniyetlerini dile getirdi.

 • 08.08.2023 08 Ağu 16:36 Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Gömeç Ulubeyler Yolu'nu Sıcak Asfalta Kavuşturdu

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Gömeç Ulubeyler Yolu'nu Sıcak Asfalta Kavuşturdu Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, birçok kırsal mahalleyi birbirine bağlayan ve sürücüler için büyük tehlike arz eden Gömeç Ulubeyler Yolu'nu dış etkenlere dayanıklı sıcak asfalta kavuşturdu. Asfaltlama sayesinde hem zeytinlikler hem de işçiler tozdan kurtuldu. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi; Dursunbey, Sındırgı, Altıeylül, Karesi ve Bigadiç'in ardından şimdi de birçok kırsal mahalleyi birbirine bağlayan 6 kilometrelik Gömeç Ulubeyler yolunda sıcak asfalt serimini tamamladı. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'ın talimatı ile Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı şehrin dört bir yanında gece gündüz yüksek konfor sağlayan, dış etkenlere dayanıklı sıcak asfalt serim çalışmalarını sürdürüyor. Asfaltlarının çok bozulduğunu söyleyen Gömeç'in kırsal Ulubeyler Mahalle sakinleri, 'Yolumuz asfaltlandıktan sonra çok güzel oldu. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz'a çok teşekkür ederiz. Allah razı olsun, var olsun' açıklamasında bulundular. - BALIKESİR

 • 07.08.2023 07 Ağu 16:15 Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, 3 saatlik uyku ile gece gündüz çalışıyor

  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, 3 saatlik uyku ile gece gündüz çalışıyor Türkiye Belediyeler Birliği aynı zamanda Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, günlük 3 saatlik uyku ile Balıkesirli hemşehrileri için gece gündüz çalışmaya devam ediyor. Başkan Yılmaz, şehirdeki çalışmaları yerinde incelerken, vatandaşlarla da sohbet edip onların sorunlarına çözüm bulmaya gayret ediyor. Ayrıca, büyükşehir ekipleri tarafından yapılan yatırımlarla mahalle sakinlerinin memnuniyeti artıyor.

 • 01.08.2023 01 Ağu 15:19 Balıkesir BASKİ İşçileri İçin Tören Düzenlendi

  Balıkesir BASKİ İşçileri İçin Tören Düzenlendi Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'ne bağlı işçiler Ceyhun Balcı ve Mustafa Karakoç, Ovaköy'deki istasyonda metan gazından zehirlenerek hayatlarını kaybettiler. Bu nedenle kurum binasında tören düzenlendi. Törene Balıkesir Valisi, Garnizon Komutanı, Büyükşehir Belediye Başkanı ve diğer yetkililer katıldı. Cenaze töreninde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, ailelere destek olacaklarını belirtti.

 • 28.07.2023 28 Tem 18:37 Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Deprem ve Afetlere Karşı Dirençli Bir Kent Haline Getirme Çalışmalarını Sürdürüyor

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Deprem ve Afetlere Karşı Dirençli Bir Kent Haline Getirme Çalışmalarını Sürdürüyor Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, deprem ve afetlere karşı dirençli bir kent oluşturmak için çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediye Meclisi'nde yapılan sunumda, otomasyon ve yapay zeka kullanılarak afetlere yönelik hazırlıklar ve müdahale süreçleri en üst düzeye çıkarılmayı planlanıyor. Ayrıca, şehrin dijital haritası da oluşturuluyor. Başkan Yücel Yılmaz, konuşmasında 2000 yılından önce yapılan binaların riskli olduğunu ve yenilenmesi gerektiğini belirtti. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, depremle ilgili çalışmalarını uzmanlar tarafından yapılan sunumlarla anlattı.

 • 03.07.2023 03 Tem 16:39 Balıkesir'de vatandaşlardan BALBUCKS'a tam not

  Balıkesir'de vatandaşlardan BALBUCKS'a tam not Balıkesir Büyükşehir Belediyesi iştiraki BALBUCKS, dünya kahvelerini ve lezzetli ürünleri yüzde 50 daha ucuz fiyat politikası ile sunarak vatandaşlardan tam not aldı. BALBUCKS, tarihi Zağanos Paşa Camisi'nin meydanına bakan alanda açıldı ve 7'den 70'e herkesin keyifli bir zaman geçirebileceği bir mekan oldu. Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'ın talimatı ile ilçelerde de şubeleşme çalışmalarına başlanacak olan BALBUCKS, emeklilere ve öğrencilere hitap eden sosyal bir tesis olarak hizmet verecek.

 • 30.06.2023 30 Haz 17:53 Tokat'ta Bayram Ziyaretinden Dönen Otomobil Uçuruma Yuvarlandı: 2 Ölü, 1 Ağır Yaralı

  Tokat'ta Bayram Ziyaretinden Dönen Otomobil Uçuruma Yuvarlandı: 2 Ölü, 1 Ağır Yaralı Tokat'ın Çat beldesinde bayram ziyaretinden dönen Yücel Yılmaz ve Hamdi Yıldız çiftinin bulunduğu otomobil, uçuruma yuvarlanarak kaza yaptı. Kazada Yücel Yılmaz ve Hamdi Yıldız hayatını kaybederken, Şerife Yıldız ağır yaralandı. Arama çalışmaları sonucunda araç parçalarına ulaşılan olay yerinde, Şerife Yıldız'ın hayati tehlikesinin bulunduğu belirlendi.

 • 30.06.2023 30 Haz 17:11 Tokat'ta Bayram Ziyareti Yapan Aile Uçurumun Dibinde Bulundu

  Tokat'ta Bayram Ziyareti Yapan Aile Uçurumun Dibinde Bulundu TOKAT'ta bayram ziyareti yaptıktan sonra kent merkezine dönen ve uzun süre haber alınamayan 1'i kadın 3 kişinin otomobili, 20 saat sonra uçurumun dibinde bulundu. Otomobildeki 2 kişinin öldüğü belirlenirken, yaralı kadın hastaneye kaldırıldı. Olay, dün akşam saatlerinde Tokat'a bağlı Kızılöz köyü yakınlarında yaşandı. Dün gündüz saatlerinde Tokat'a bağlı Çat beldesindeki akrabalarını ziyarete giden Yücel Yılmaz (45), Hamdi Yıldız (46) ve eşi Şerife Yıldız (41), saat 18.00 sıralarında 60 BD 404 plakalı otomobille şehir merkezine dönmek için yola çıktı. Akrabaları, yola çıkan aileden haber alamayınca, durumu jandarma ekiplerine haber verdi. Akşam saatlerinde arama çalışması başlatıldı. Havanın kararmasıyla dün akşam başlatılan arama çalışmalarından sonuç alınamadı. Havanın aydınlanmasıyla yeniden arama çalışmaları başlatıldı. Kızılöz köyü yakınlarında yol kenarında araç parçaları görünce arama çalışmaları bu bölgede yoğunlaştırıldı. Otomobili ve içindekiler saat 14.00 sıralarında yaklaşık 250 metrelik uçurumun dibinde buldu. İhbarla olay yerine jandarma, AFAD, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde otomobilin sürücüsü olduğu belirtilen Yücel Yılmaz ve yolcu Hamdi Yıldız'ın olay yerinde hayatını kaybettiği Şerife Yıldız'ın ise yaralandığı belirlendi. Yaralı kadın AFAD ekipleri tarafından uçurumdan çıkarılarak sağlık ekiplerine teslim edildi. Tokat Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Şerife Yıldız'ın hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi. Olay yerinde hayatını kaybeden 2 kişinin cansız bedeni ise aynı hastanenin morguna konuldu. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

 • 19.06.2023 19 Haz 12:59 Çocuk Köyü, Karne Hediyesi Olarak Tercih Edildi

  Çocuk Köyü, Karne Hediyesi Olarak Tercih Edildi Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Çocuk Köyü, karne hediyesi olarak tercih edildi. Üç günde 15 binden fazla öğrenci ziyaret ederek eğlendi ve yeteneklerini keşfetti. Çocuk Köyü, bayram, sömestr ve eğitim öğretim yılı sonu tatillerinde ücretsiz olarak hizmet veriyor. Hijyen konusunda da önem veren belediye, her gün temizlik ve dezenfeksiyon çalışmaları yapıyor. Ebeveynler, burada çocuklarıyla birlikte eğlenmenin farkını yaşadıklarını belirtti.

 • 15.06.2023 15 Haz 16:19 Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Ören Plajındaki eleştiri konusu olan iskeleyi yeniledi

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Ören Plajındaki eleştiri konusu olan iskeleyi yeniledi Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Ören Plajındaki eleştiri konusu olan iskele için harekete geçti ve iskele yenilendi. Ören Mahalle Muhtarı İlker Kurt, yenilenen iskelenin vatandaşları sevindirdiğini söyledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'a teşekkür eden gençler, iskeleyi kullanmaya başladı. İskelenin yapılması için dilekçe yazan Muhtar Kurt, Büyükşehir Belediyesi görevlilerine teşekkür etti ve iskele için biraz daha uzatma isteğinde bulundu.

 • 15.06.2023 15 Haz 10:46 Balıkesir'de Çocuk Köyü Sömestr Tatilinde Ücretsiz Hizmet Verecek

  Balıkesir'de Çocuk Köyü Sömestr Tatilinde Ücretsiz Hizmet Verecek Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, eğitim-öğretim yılını tamamlayan öğrencilere müjde verdi. Sömestr öncesi baştan aşağıya yenilenen Çocuk Köyü, 16-17-18 Haziran günlerinde ücretsiz olarak hizmet verecek. 5 bin metrekare alana sahip olan Çocuk Köyü, trambolinden basket sahasına, dinlenme alanlarından kafesine, macera parkurlarından oyun alanlarına kadar birçok farklı oyun ve aktivite sunuyor. Balıkesir merkezi ve ilçelerinde olduğu kadar civar illerde yaşayan aileler tarafından da tercih edilen Çocuk Köyü, çocukların en eğlenceli karne hediyesi olacak.

 • 14.06.2023 14 Haz 16:29 Mahalle Ligi şampiyonları belli oldu

  Mahalle Ligi şampiyonları belli oldu - Mahalle Ligi şampiyonları belli oldu Yücel Yılmaz, amatör spor kulüplerine desteği 60 milyona çıkardı Balıkesir Mahalle Ligi Turnuvalarının bu yıl ki şampiyon takımları belirlendi.

Advertisement