Balıkesir, Yarımdağ'ın Hayrında Buluştu - Son Dakika

Balıkesir, Yarımdağ'ın Hayrında Buluştu

4 yıl önce

Balıkesir’in tanınmış iş adamlarından M. Baki Yarımdağ’ın sahibi olduğu Hü-Dağ Metal İnşaat Ltd.Şti tarafından Yeni Sanayi Bölgesinde bulunan iş yerlerinin önünde bin 500 kişiye lokma hayrı düzenlendi.

Balıkesir, Yarımdağ'ın Hayrında Buluştu, System.String[]

Balıkesir'in tanınmış iş adamlarından M. Baki Yarımdağ'ın sahibi olduğu Hü-Dağ Metal İnşaat Ltd.Şti tarafından Yeni Sanayi Bölgesinde bulunan iş yerlerinin önünde bin 500 kişiye lokma hayrı düzenlendi. Yarımdağ'ın lokma hayrına Balıkesir'in bir çok tanınmış ismi katıldı.


Hü-Dağ Metal İnşaat Ltd.Şti tarafından Küçük Sanayi Bölgesi'nde bulunan iş yerinde Cuma namazı sonrası sanayi esnafına ve çalışanlarına lokma hayrı yapıldı. Lokma hayrına gelen yaklaşık bin 500 kişiye lokma, peynir, ayran ve meyve suyu ikramı yapıldı. Hü-Dağ Metal İnşaat Ltd.Şti tarafından yapılan lokma hayrına AK Parti Balıkesir Milletvekili Mahmut Poyrazlı, Sanayi Odası Başkanı İsmail Uğur, Ticaret Odası Başkanı Fahri Ermişler, BASİAD Başkanı Abdullah Bekki, BESOB Başkanı Fehmi Erdem, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İlhan Arslan, İŞKUR Müdürü Nazım Balcı, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Abdullah Yenigün, Basın İlan Kurumu Müdürü Tahsin Şahin, TKDK İl Koordinatörü Mehmet Zahid Doğdu, AK Parti Balıkesir İl Başkan Vekili Rıfat Köybaşıoğlu, AK Parti Altıeylül İlçe Başkanı Ümit Demirbaş, OSB Müdürü Mesut Eray, Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı Erol Ayvaz, Madeni Eşya Sanatkarları Odası Başkanı İsmail Pala, UMUM Madeni Eşya Kefalet Kooperatifi Müdürü Kadir Bülte, İl Sağlık Müdür Yardımcısı Hakan Başkır, sanayi esnafı, işadamı ve çok sayıda vatandaş katıldı.


Lokma hayrı sonrası bir açıklama yapan Baki Yarımdağ, "Rahmet ve bereket ayı olan Mübarek Ramazan Ayımıza kısa bir süre kala ülkemiz, Balıkesir'imiz ve çalışanlarımız için hayırlara vesilesi olmasını için bu hayrı düzenlemiş bulunmaktayız. Yüce Mevla'm bu hayrımı izzeti dergahında kabul eder inşallah" dedi. - BALIKESİR

Haber Yayın Tarihi: 04.06.2016 09:01 Kaynak: İHASon Dakika

Libyalı komutandan Türkiye'ye küstah tehdit: Gemilerini batıracağım
Kahramanmaraşlı esnaf 50 lirayı, 50 bin liraya satışa çıkardı Kanser sebebiyle ölen hastane çalışanı kadının cenazesi 8 yıl sonra toprağa verildi