Bandırma'da hamile kadını öldüren sanığın yargılanması devam ediyor - Son Dakika
Güncel

Bandırma'da hamile kadını öldüren sanığın yargılanması devam ediyor

Bandırma\'da hamile kadını öldüren sanığın yargılanması devam ediyor

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde birlikte yaşadığı hamile kadını bıçaklayarak öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan sanığın yargılanmasına devam edildi. Sanık avukatı, müvekkilinin akıl ve ruh sağlığı hastanesine sevk edilerek rapor alınması ve tutukluluk halinin kaldırılması talebinde bulundu. Mahkeme heyeti, sanığın akıl sağlığının yerinde olup olmadığının belirlenmesi için rapor düzenlenmesine hükmederek duruşmayı 16 Ağustos'a erteledi.

02.06.2023 19:58
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde birlikte yaşadığı hamile kadını bıçaklayarak öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan sanığın yargılanmasına devam edildi.

Bandırma Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, sanık Kadir Meşe (30) ve avukatı katıldı.

Sanık avukatı, müvekkilinin akıl ve ruh sağlığı hastanesine sevk edilerek rapor alınması ve tutukluluk halinin kaldırılması talebinde bulundu.

Sanık Kadir Meşe ise "Şerefim ve namusum için yaptım. Siz nasıl uygun görürseniz o benim kabulümdür." dedi.

Mahkeme heyeti, sanığın akıl sağlığının yerinde olup olmadığının belirlenmesi için rapor düzenlenmesine hükmederek duruşmayı 16 Ağustos'a erteledi.

Olay

Bandırma'da, 15 Şubat 2022'de Hacıyusuf Mahallesi Vecihibey Caddesi'ndeki bir evde Hazal Alpyörük (19) ile birlikte yaşadığı Kadir Meşe arasında tartışma çıkmıştı.

Meşe tarafından bıçakla yaralanan 3 aylık hamile Alpyörük, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirmişti.

Polise teslim olan ve tutuklanan Kadir Meşe hakkında "kasten öldürme" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle dava açılmıştı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bandırma'da hamile kadını öldüren sanığın yargılanması devam ediyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement