Son Dakika Haberleri: Barış Akarsu'nun Çalınan Eşyaları Soyguncunun Ailesi Tarafından Amasra'ya Getirildi

Barış Akarsu'nun Çalınan Eşyaları Soyguncunun Ailesi Tarafından Amasra'ya Getirildi

11 gün önce

Bartın’ın Amasra ilçesinde merhum şarkıcı Barış Akarsu’nun eşyalarını çalan hırsızın ailesi oğullarının çaldığı eşyaları, Akarsu’nun annesine geri verdi.

Barış Akarsu'nun Çalınan Eşyaları Soyguncunun Ailesi Tarafından Amasra'ya Getirildi, System.String[]
Bartın'ın  Amasra ilçesinde merhum şarkıcı  Barış Akarsu'nun eşyalarını çalan hırsızın ailesi oğullarının çaldığı eşyaları, Akarsu'nun annesine geri verdi.

Bartın'ın  Amasra ilçes'nde merhum şarkıcı  Barış Akarsu'nun ailesinin oturduğu, aynı zamanda müze olan evi soyan 2 kişiden 28 yaşındaki A.E.  Ankara'da yakalanarak  Bartın'ın  Amasra ilçesine getirilmiş çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak  Bartın Cezaevine konulmuştu. A.E. verdiği ifadesinde takıların kendisinde olmadığını soygunu beraber gerçekleştirdikleri arkadaşında olduğunu söyledi.

Amasra İlçe Emniyet Müdürlüğü ve  Bartın İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin sıkı takibi sonucu firari olan zanlı yakalanacağını anlaması üzerine çaldığı  Barış Akarsu'ya ait 99 ziynet eşyasını kendi anne ve babasına gönderdi. Sanığın ailesi de yanlarına aldıkları 99 adet zihniyet eşyası ile  Amasra İlçe Emniyet Müdürlüğüne geldi.  Barış Akarsu'nun annesi Hatice Akarsu ile görüşmek isteyen aile, hırsızlık olayı esnasında kırılan kapı kilidinin parasını vermek istedi. Anne Akarsu ise yapılan bu teklifi geri çevirdi.

"Oğlumun yüzük ve künyesi getirilmez ise davadan vazgeçmeyeceğim"

Oğlunun eşyalarında eksik olduğunu ileri süren anne Hatice Akarsu, "Oğluma ait olan ve bana teslim edilen 99 adet ziynet eşyasının arasında özellikle bir adet yüzük ve künye yok. Yüzük ve künyenin getirilmesini istedim. Aksi takdirde davamdan vazgeçmeyeceğimi söyledim" diye konuştu.

Anne Hatice Akarsu  Amasra İlçe Emniyet Müdürlüğünde yürütülen işlemlerin ardından 99 adet zihniyet eşyasını alarak evine giderken, polis ekipleri kaçan zanlının yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor. - BARTIN

Trump'ın BM'deki Konuşması, İsrail Başbakanı Netanyahu'yu Mest Etti Şeyma'nın Çılgın Danslarına Acun Etrafı İzleyerek Eşlik Etti
Büyük İlgi! Erdoğan, BM Salonuna Girer Girmez Bütün Gözler Ona Döndü