Başbakan Erdoğan'ın Tepki Gösterdiği Görüntüler - Son Dakika

Başbakan Erdoğan'ın Tepki Gösterdiği Görüntüler

03.01.2012 14:52
Başbakan Erdoğan'ın Tepki Gösterdiği Görüntüler

Başbakan , bugünkü grup toplantısında BDP milletvekillerinin Uludere olayıyla ilgili yaptığı toplantı sırasında kameralara yansıyan görüntülerini gündeme taşıdı.

Erdoğan AK Parti grup toplantısında, BDP'li vekillerin Uludere olayı sonrası İstanbul'da yaptığı toplantıda kamelara yansıyan gülüşme görüntülerine değindi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bugünkü grup toplantısında BDP milletvekillerinin Uludere olayıyla ilgili yaptığı toplantı sırasında kameralar yansıyan görüntülerini gündeme taşıdı.

Uludere'de 35 kişinin hayatını kaybettiği olay sonrası İstanbul Tabip Odası Başkanı basın açıklaması yapan BDP milletvekilleri Sebahat Tuncel, Ertuğrul Kürkçü ve Levent Tüzel aralarında konuşup gülüşmüştü. Erdoğan bunu insafsızlık ve vicdansızlık olarak değerlendirdi.

Kaynak: DHA
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çok konuşulacak 'Vize' çıkışı: İstanbul'a girmenin bir bedelinin olması lazım Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çok konuşulacak 'Vize' çıkışı: İstanbul'a girmenin bir bedelinin olması lazım İstanbul'da AK Parti milletvekili aday adaylığı için 1721 başvuru yapıldı İstanbul'da AK Parti milletvekili aday adaylığı için 1721 başvuru yapıldı Mehmet Şimşek ile ilgili bomba iddia: 6-7 ay önce de AK Parti ile görüştü ancak sunduğu şartlar nedeniyle ipler koptu Mehmet Şimşek ile ilgili bomba iddia: 6-7 ay önce de AK Parti ile görüştü ancak sunduğu şartlar nedeniyle ipler koptu

Son Dakika Güncel Başbakan Erdoğan'ın Tepki Gösterdiği Görüntüler - Son Dakika


Advertisement