Son Dakika Haberleri: Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu'nun Amcası Son Yolculuğuna Uğurlandı

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu'nun Amcası Son Yolculuğuna Uğurlandı

2 yıl önce

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu'nun amcası son yolculuğuna uğurlandıBURSA - Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu'nun amcası son yolculuğuna uğurlandı.

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu'nun Amcası Son Yolculuğuna Uğurlandı, System.String[]
Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu'nun amcası son yolculuğuna uğurlandı

BURSA - Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu'nun amcası son yolculuğuna uğurlandı. Bakanlar kurulu toplantısında olan Çavuşoğlu, Bursa'daki cenazeye katılamadı.
Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu'nun 89 yaşındaki amcası Mehmet Çavuşismail, yaşlılığa bağlı olarak vefat etti. Çavuşismail'in Yıldırım'ın Güllük Mahallesi'ndeki Ehlibeyt Camii'nde kılınan cenaze namazına eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, Vali İzzettin Küçük, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, AK Parti Bursa milletvekilleri, siyasiler ve vatandaşlar katıldı. Çavuşoğlu, amcasının cenazesine bakanlar kurulu toplantısında olduğu için katılamadı. Mehmet Çavuşismail, kılınan cenaze namazını müteakip Hamitler Mezarlığı'na defnedildi.
Haber Yayın Tarihi : 11.09.2017 03:12 Kaynak: İHAMetropoll'den 23 Haziran İstanbul seçimi için son anket sonucu: Fark açılıyor Vahşi cinayetin sırrı çözüldü! İlişki için anlaştığı kadını, yeri beğenmeyince öldürmüş! Teröristbaşı Öcalan, HDP'ye İstanbul seçimi için tarafsızlık çağrısı yaptı