Başkan Badem, Yeni Kaymakam Dayıoğlu'nu Ziyaret Etti - Son Dakika
Güncel

Başkan Badem, Yeni Kaymakam Dayıoğlu'nu Ziyaret Etti

Başkan Badem, Yeni Kaymakam Dayıoğlu\'nu Ziyaret Etti

Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, ilçeye yeni atanan Kaymakam Kasım Fikret Dayıoğlu'nu ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.

02.10.2018 15:19
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, meclis üyeleri ile birlikte Ödemiş Kaymakamı olarak göreve başlayan Kasım Fikret Dayıoğlu'nu makamında ziyaret etti. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, ilçenin genel durumu, çalışmalar ve projeler hakkında görüşüldü. İlçenin gelişimi konusundaki çalışmalarda birlikte olacakları mesajı verildi.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Başkan Badem, Yeni Kaymakam Dayıoğlu'nu Ziyaret Etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • İnegöl'de Sevgilisinin Abisi Tarafından Darp Edilen Genç Hastaneye Kaldırıldı
  16:12 İnegöl'de Sevgilisinin Abisi Tarafından Darp Edilen Genç Hastaneye Kaldırıldı

  Bursa'nın İnegöl ilçesinde meydana gelen olayda, sevgilisinin abisi tarafından darp edilen genç, hastanede tedavi altına alındı. İddiaya göre, genç kızı kaçıran sevgilisiyle sokakta gezerken kızın abisiyle karşılaştı. Abi, sevgilisini darp edip biber gazı sıktı. Yaralanan genç, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

 • Eskişehir Nüfusu ve Göç Durumu
  16:12 Eskişehir Nüfusu ve Göç Durumu

  Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından paylaşılan verilere göre, Eskişehir'in nüfusu 2021 yılında 898 bin kişi, 2022 yılında 907 bin kişi ve 2023 yılında da 915 bin kişi olarak hesaplandı. Kentteki yıllık nüfus artış hızı ise 2020-2021 yılları arasında yüzde 10,7, 2021-2022 yılları arasında yüzde 9,1 ve 2022-2023 yılları arasında yüzde 9,7 olarak belirtildi. Ayrıca, Eskişehir'in 2022 yılında aldığı göç 37,3 bin kişi olurken, verdiği göç ise 29,8 bin kişi olarak hesaplandı. Buna göre kentte net göçün 7,5 bin kişi olduğu aktarıldı.

 • Van'da camiler Ramazan öncesi temizleniyor
  16:11 Van'da camiler Ramazan öncesi temizleniyor

  Van'ın İpekyolu Belediyesi tarafından ilçe genelindeki camilerde Ramazan ayı öncesinde temizlik çalışmaları başlatıldı. İpekyolu Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından camilerde kapsamlı temizlik çalışmaları gerçekleştiriliyor.

 • TOGÜ Rektörü Sulusaray Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi İnşaatını İnceledi
  16:09 TOGÜ Rektörü Sulusaray Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi İnşaatını İnceledi

  Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Yılmaz, Sulusaray Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi inşaatında incelemelerde bulundu. Yılmaz, inşaatı tamamlanan merkezin yıl içinde hizmet vermeye başlamasını hedeflediklerini belirtti. Merkez, il, ilçe ve çevre illerden gelecek hastalara ve yakınlarına hizmet verecek ve 150 kişiye istihdam sağlayacak.

 • Denizli Büyükşehir Belediyesi ile Denizli Dağ Arama Kurtarma Derneği Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı
  16:08 Denizli Büyükşehir Belediyesi ile Denizli Dağ Arama Kurtarma Derneği Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

  Denizli Büyükşehir Belediyesi ile Denizli Dağ Arama Kurtarma Derneği (DAK) arasında iş birliği ve yardımlaşma protokolü imzalandı. İmzalanan işbirliği protokolü ile Denizli Büyükşehir Belediyesi DAK'a yer tahsis edecek ve ortak çalışmalar yürütecek.

 • MHP Genel Başkanı Bahçeli, Turgut Altınok ile Keçiören'de halkı selamladı
  16:08 MHP Genel Başkanı Bahçeli, Turgut Altınok ile Keçiören'de halkı selamladı

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok ile birlikte Keçiören'de halkı selamladı. Bahçeli, Altınok'un daveti üzerine belediyede ağırlandı.

 • Milli Eğitim Bakanı Beyşehir'de Ziyaretlerde Bulundu
  16:08 Milli Eğitim Bakanı Beyşehir'de Ziyaretlerde Bulundu

  Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Konya'nın Beyşehir ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Bakan Tekin, öğretmenler ve öğrenci-velilerin sahadaki en büyük destekçiler olduğunu belirtti.

 • Yozgat'ta Yeni Doğan Kuzular Yetiştiricileri Mutlu Ediyor
  16:08 Yozgat'ta Yeni Doğan Kuzular Yetiştiricileri Mutlu Ediyor

  Yozgat'ta küçükbaş hayvan yetiştiriciliği yapan çiftçiler, yeni doğan kuzuların mutluluğunu yaşarken sürülerini de büyütüyor. Yozgat'ın coğrafi yapısı ve elverişli alanları sayesinde hayvancılık önemli bir geçim kaynağı haline gelmiştir. Şubat ayıyla birlikte doğan kuzular, besicileri sevindirirken, hayvanların gelişimi için güneşe çıkarılıyor. Yozgat'ta hayvancılıkla uğraşan çiftçiler, koyunlarının doğumlarını heyecanla bekliyor ve bu işi aileleriyle birlikte yapıyorlar.

 • İzmir Çiğli'de Beyaz Eşya Deposunda Yangın Çıktı
  16:08 İzmir Çiğli'de Beyaz Eşya Deposunda Yangın Çıktı

  İzmir'in Çiğli ilçesinde bulunan bir beyaz eşya deposunda çıkan yangında alevler depoyu sardı. Yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesi sonucu kontrol altına alındı. Yangında herhangi bir ölen ya da yaralanan olmadığı öğrenilirken, yangının çıkış sebebini belirlemek için çalışma başlatıldı.

 • Samsun, Ordu ve Sinop'ta Ramazan Ayı Boyunca İftar Verilecek
  16:08 Samsun, Ordu ve Sinop'ta Ramazan Ayı Boyunca İftar Verilecek

  Samsun Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından ramazan ayı boyunca Samsun, Ordu ve Sinop'ta iftar verileceği açıklandı. Kültür ve Turizm Bakanlığı Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından 81 ilde ramazan sofralarının kurulacağı belirtilerek, ihtiyaç sahipleri ve dileyen herkese hizmet verileceği vurgulandı. Samsun'da Batıpark Niyazi Kesim Restoran, Ordu'da Ordu Ulu Cami Sultan Köşk İslami Salon, Sinop'ta ise Sinop Üniversitesi Gençlik Yaşam Merkezi'nde iftar sofraları kurulacak.


Advertisement