Son Dakika Haberleri: Başkan Cahan, Sayıştay Başkanını Konuk Edecek

Başkan Cahan, Sayıştay Başkanını Konuk Edecek

8 ay önce

Uşak Belediye Başkanı Av. Nurullah Cahan, çeşitli temaslarda bulunmak için gittiği Ankara’da Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş’ı da makamında ziyaret etti.

Başkan Cahan, Sayıştay Başkanını Konuk Edecek, System.String[]
Uşak Belediye Başkanı Av. Nurullah Cahan, çeşitli temaslarda bulunmak için gittiği Ankara'da Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş'ı da makamında ziyaret etti.

Ankara ziyaretlerini yoğun bir programda gerçekleştiren Başkan Cahan, bir çok siyasinin, bürokratın misafiri olurken, son Ankara ziyaretinde, Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş, Başkan Cahan'ı makamında kabul etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, farklı konularda da sohbetlerin edildiği görüşmede Başkan Cahan, Uşak'a yapılan, devam eden ve yapılması planlanan hizmetlerle ilgili bilgiler verdi. Uşak'ın dört yılda ciddi yol kat ettiğinin vurgulandığı görüşmede, Başkan Cahan, Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş'ı yükselen, gelişen, büyüyen şehir Uşak'a davet etti.

Sayıştay Başkanı'nın olumlu karşıladığı davet sonrası sözü geçen ziyaretin yakın zamanda gerçekleşmesi bekleniyor. Son yıllarda birçok devlet adamını ağırlayan Uşak, Başkan Cahan'ın davetiyle Sayıştay Başkanı'nı ağırlamak için gün sayıyor. - UŞAK
Haber Yayın Tarihi: 16.11.2018 06:15 Kaynak: İHATrans birey katilinden iğrenç savunma: Bana, "Üç kişi toplu ilişkiye girelim" dedi TÜRES Başkanı: Bayram tatilinin 9 güne çıkarılmasına karşıyız Şezlong tartışmasında bir polis öldü, 2 kişi yaralandı!