Başkan Işık'tan Öğrencilere Şiir Kitabı - Son Dakika

Başkan Işık'tan Öğrencilere Şiir Kitabı

03.11.2017 19:56
Başkan Işık'tan Öğrencilere Şiir Kitabı, System.String[]

Kozluk Belediye Başkanı Mehmet Veysi Işık, Hürriyet Ortaokulu'nda başlatılan "Ayın En Temiz Sınıfı" Projesi kapsamında birinci olan sınıfın öğrencilerine şiir kitabı hediye etti.

Kozluk Belediye Başkanı Mehmet Veysi Işık, Hürriyet Ortaokulu'nda başlatılan "Ayın En Temiz Sınıfı" Projesi kapsamında birinci olan sınıfın öğrencilerine şiir kitabı hediye etti.

Işık, kitap dağıtımın ardından yaptığı açıklamada, her zaman eğitime destek verdiklerini söyledi.

Öğrencilerin sorumluluk projeleri geliştirmesinin kendilerini mutlu ettiğini dile getiren Işık, eğitim konusunda yapılan tüm etkinliklere belediye olarak katkı sunacaklarını kaydetti.

Okul müdürü Adem Yorulmaz ise amaçlarının ilçedeki kurumları aynı noktada buluşturmak olduğunu söyledi.

Proje sorumlusu Din Kültürü Öğretmeni Murat Işık da bu tür projelerle öğrencilerin her şeyi yaşayarak öğrenmesini sağladıklarını kaydetti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Başkan Işık'tan Öğrencilere Şiir Kitabı - Son Dakika


Son Dakika

Baraj gölünde kaybolan kadının köprüden atlama anı kamerada Erdoğan'ın imzasıyla İstanbul'daki dev arazi ünlü iş adamı Ethem Sancak'ın yeğeninin şirketine tahsis edildi Yargıtay, sağlıkçıların nöbet ücretinin fazla mesai ve hafta tatili ücretinden mahsup edilmesinin önüne geçti Suriyeliler tarafından kurulan pazar, tedbirlere uyulmayınca kaldırıldı İki hafta önce doğum yapan Merve Aydın, koronavirüse yakalandı ABD'de senato savunma bütçesine onay verdi, Türkiye'ye yaptırımın önü açıldı Bill Gates'in insanlara çip takmak için koronavirüs salgınını kullandığı iddiası yalanlandı Kahramanmaraş'ta polisimizi şehit eden katil zanlısı hastanede öldü