Son Dakika Haberleri: Başkan Kameramanlık Yaptı, Vali Röportaj Verdi

Başkan Kameramanlık Yaptı, Vali Röportaj Verdi

3 yıl önce

Erzincan Valisi Süleyman Kahraman'ın Merkez Valiliği'ne alınması nedeniyle düzenlenen uğurlama töreninde, Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, gazetecilerden aldığı kamera ile Vali Kahraman'ın vedalaşmasını görüntüledi.

Başkan Kameramanlık Yaptı, Vali Röportaj Verdi, System.String[]
Erzincan Valisi Süleyman Kahraman'ın Merkez Valiliği'ne alınması nedeniyle düzenlenen uğurlama töreninde, Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, gazetecilerden aldığı kamera ile Vali Kahraman'ın vedalaşmasını görüntüledi. Vali Kahraman da kendisini çeken Başkan Başsoy'a veda açıklaması yaptı.

İçişleri Bakanlığı Valiler Kararnamesi ile merkeze alınan Vali Süleyman Kahraman için görev yaptığı valilik binası önünde uğurlama töreni düzenlendi. Törene, Belediye Başkanı AK Partili Cemalettin Başsoy, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı. Valilik konutundan yürüyerek Vilayet binası önüne gelen Vali Süleyman Kahraman, kendisini bekleyenler ile tek tek görüşüp fotoğraf çektirdi. Vali Süleyman Kahraman son olarak gazetecilerle görüşürken, Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, bir basın mensubunun kamerasını alarak, Vali Kahraman'ın vedalaşmasını görüntüledi. Başkan Başsoy elinde kamera ile Vali Süleyman Kahraman'a duygu ve düşüncelerini sorunca, Vali Kahraman'da açıklama yaptı. Vali Kahraman açıklamasında Erzincan'da 2 yıla yakın çalıştığını belirterek, "Herkesin yanında olmaya çalıştım. Biz mevki ve makamlarımızı halkın gönlünde hakkın rızasında gördük. Mümkün olduğunda devlet işlerini aksatmadan halkımızın arasında, fakir fukaranın yanında, garip gurebanın yanında olmaya çalıştık. Burada görev yaparken birinci önceliğim gönül almaktı. Buruk ayrılıyorum. Bir parçam burada kalıyor" diye konuştu.

Vali Süleyman Kahraman, röportajın ardından vilayet binası önünde katılan herkese teşekkür ettikten sonra toplu fotoğraf çektirdi ve kentten ayrıldı.

- ErzincanErdoğan'ın Sağ Kolu Olan Şehit Erol Olçok'un Eşi: Şehitleri Kaça Sattınız? PKK'nın İğrenç Yüzü Günlükte Ortaya Çıktı: Kendini Dedesi Yaşındaki Teröristin Kucağında Çıplak Olarak Bulmuş Kılıçdaroğlu, Mitingde Bozkurt Yapan Vatandaşlara Seslendi: İşte O Milliyetçidir, Ülkücüdür